Dni w serwisie
Komentarzy
Miasto jest nasze!!! Milan 0 Inter 3 21 lutego 2021 | 17:56
Ja dzisiaj mecz oglądałem w koszulce z logo Batmana, bo czułem że Batmanović będzie nam potrzebny. Te interwencji na poczatku drugiej połowy uratowały piękny wynik.
Dobry mecz w wykonaniu Interu. Każdy zawodnik miał swoje dobre i złe chwile w tym meczu. Ważne, że każdy robił co trzeba w kluczowych momentach. Ogólnie chyba po tym meczu sekcja flop będzie pusta.
Aż nie wierze, że to pisze ale świetny występ Perisicia. Rośnie chłop z każdym meczem. Jak to nie jest znak, że idziemy po mistrzostwo, to już nie wiem co.
Vidal walczy z czasem 16 lutego 2021 | 15:55
Na dziś zestawienie Brozo - Eriksen - Barella wydaje się najbardziej optymalne. Nie ma co na siłę wystawiać Vidala. Niech zdrowieje i wraca do formy.
Conte: Eriksen i Perisić to nasze wzmocnienia 15 lutego 2021 | 08:53
Cieszy, że udało się wyciągnąć z tych zawodników więcej. Jakby jeszcze tak Sensi wrócił, a i reszta nie odstawałaby od pierwszej jedenastki to lecimy jak walec.
Wielka wygrana Interu! Lazio na deskach 14 lutego 2021 | 22:58
Jak w ligowym meczu z Juve pełna profeska i taki Inter chciałoby sie oglądać. Znowu świetnie obrona. Trójka w środku koncertowo. O Lukaku nie ma co nawet pisać, klasa.
Na lekki minus Hakimi za nieporadność w obronie. Do tego przecietnie zmiennicy. Nic nie popsuli ale też bez wymagane go impulsu po wejściu.
Zinho Vanheusden wróci do Mediolanu 14 lutego 2021 | 14:37
No to akurat było pewne. Tak jak z Pianomntim było wiadomo, że do nas wróci na określonych wcześniej warunkach. Oby mu tylko zdrowie dopisywało po powrocie.
Kolejna szansa dla Eriksena 14 lutego 2021 | 14:35
Tylko jeszcze niedawno Conte mówił, że nie może być w środku za dużo zawodników z ofensywynym nastawieniem. Tu cała linia pomocy ma takie. Chyba, że nauczyli się na tyle bronić że trener jest zadowolny. Ogólnie ciekawe.
Inter odpadł z Pucharu Włoch 9 lutego 2021 | 23:04
Dobry mecz ale trzeba strzelać bramki. Brakowało mi też przyśpieszenia. To niestety częste w tym sezonie, że mało jest gry na jeden kontakt.
Duży minus przy Lautaro. Ma przygotowanie fizyczne i taktyczne ale skuteczność na poziomie Milika nie może cieszyć. Jeszcze te udawanie, że ktoś go faulował. Niestety często w tym mevzu był kulą u nogi. Darmian też słabo. Miałem nadzieje, że będzie jego gra wyglądała lepiej.
Duży plus obrona. Nie pękali, kilka ofiarnych bloków i fajnych podłączeń do akcji. Handa też dzisiaj kilka świetnych interwencji.
Reszta zespołu też ok ale czasem czegoś brakowało. Na pewno dobrze widzieć zaangażowanie i determinacje. Była walka do końca, a to też jest ważne.
Trzymam kucik dalej za naszych. Oby sezon zakończony scudetto. Forza Inter.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych