Dni w serwisie
Komentarzy
Koniec sagi, Gomez w Hiszpanii 26 stycznia 2021 | 09:44
Wg mnie dobrze że poszedł do Hiszpanii. Jakoś nigdy nie byłem specjalnie nim zachwycony
Stracone punkty, zmarnowana okazja 24 stycznia 2021 | 08:29
Mówiłem że mecz z Juve niczego nie wyjaśnia tym bardziej walki o mistrzostwo. Nie popadałem w euforię. Znakomita większość tutaj obecnych już przypisywała punkty w następnych meczach. Z Juve zagraliśmy tak jak na to pozwolił przeciwnik i nic więcej. Każdy ekspert od Serie A mówi że w Juve jest wszystko poza pomocą (nikt nie spełnia pokładanych nadziei) i nikt tego nie potrafi wytłumaczyć dlaczego z takimi piłkarzami jakich mają grają to co grają.
My z Udine graliśmy to co zwykle.
Ktoś mówi że de Paul nas zbawi i trzeba musowo go ściągnąć, niestety takie mecze weryfikują zawodników czy się nadają na poziom wyżej czy nie a wczoraj de Paul nie pokazał nic za co można by go było ściągać za taka kasę jak sobie Udinese życzy.
Dlatego ta liga wygląda jak wygląda i jesteśmy na tym miejscu w tabeli gdzie jesteśmy nie dlatego że tak super gramy, tylko dlatego że cała Serie A jest słabsza.
Spalletti powróci do Romy? 21 stycznia 2021 | 10:16
Panowie spokojnie.
Nie można powiedzieć że Spaletti nic nie dokonał: 2x puchar Włoch z Romą, 2x Mistrzostwo Rosji z Zenitem, 1x puchar Rosji, 1x super puchar Woch, 1x super puchar Rosji. Jednak coś tam na koncie ma. A czy pójdzie do Romy to nic pewnego.
Różne źródła różnie podają. Jedni że Spalettni, inni że Sarri, a jeszcze inni mówią że były kontakty z Allegrim
Kość niezgody Suninga i BC Partners 20 stycznia 2021 | 19:12
Nie wiem czego wy sie spodziewaliscie? Przeciez to jest fundusz. A fundusz musi zarabiac. Bedzie ciecie kosztow zeby sie zbilansowac. Zadna nowość. Ale jezeli byliscie nastawini na sprowadzanie przez BC piłkarzy z topu to nie ma takiej opcji tym bardziej przy zadłużeniu a zarabiac nie zarabiamy. Nie mowię już nawet o LM ale nawet na dniu meczowym. Nikt nie bedzie dokładał. W funduszu sa udziałowcy których intersuje alby sie na koncie zgadzalo.
Dopuki bedzie zadłużenie to bedzie marnie. Fundusze tak działają stawiaja firmy na nogi a później szukają chetnych na kupno żeby zarobic.
Conte: Zbliżamy się do Juventusu 17 stycznia 2021 | 09:19
Ippon tutaj nie chodzi o tabelę. Tylko że Juve nie zachwyca tak bardzo. Ale jeszcze chwila i złapią to o co chodzi Pirlo.
Conte: Zbliżamy się do Juventusu 16 stycznia 2021 | 21:45
W mojej opinii to raczej oni sie zbliżają do nas a nie my do nich
Agent Eriksena aktywny na Wyspach 16 stycznia 2021 | 21:40
Jestem za tym aby odszedł. Conte z uporem maniaka bedzie go wpuszczał na 5 minut albo ustawiał nie na jego nominalej pozycji tylko po to żeby później mówic że sie nie nadaje bo nie spełnia założeń.
Życzę szczęścia Eriksenowi.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych