Ranga: Juniores Berretti

MAV

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Ostatnie logowanie: 13 lutego 2024 | 19:24
Informacje o sobie:

1665

Dni w serwisie

517

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Young od pierwszych minut? 27 października 2020 | 11:45   

Ippon to oglądnij jeszcze raz mecz i popatrz z kim miał grać Eriksen gdzie byli wszyscy a jak wyglądało gdy wszedł Barella. Nigdy nie porównywałem Eriksena z Brozoviciem bo wiem że nie są to te same pozycje. Porównywałem sytuację Eriksena i Brozovicia w klubie. Mówisz że 2x zagrał Barella, 1x Sensi i 3 Eriksen to popatrz na ustawienie. Z Violą gramy w ustawieniu 3-4-1-2 , taka grafika w rzeczywistości jak oglądałeś mecz to Eriksen grał w linii z Perisiciem, Brozoviciem, Barellą i Youngiem grał bliżej lewej strony, kolejny mecz z Benevento Eriksen na ławce wchodzi i zmienia Gagliardiniego który gra w linii z Hakimim Youngiem i Sensim, a Barella zmienia Vidala i gra na typowej pozycji Eriksena. W meczu z Lazio Eriksen boiska nie wącha i mamy 3-5-2, mecz z Milanem Eriksen zaczyna na ławce zmienia Brozovicia i gra w linii z Perisiciem, Vidalem i Hakimim, a Barella nie gra nic na pozycji Eriksena ale nie zostaje zmieniony. Z Borussią Eriksen zaczyna pod napastnikami jest jednym z lepszych w tym meczu ale zostaje zmieniony na Brozovicia. Barella gra słabo a zostaje na boisku, w meczu z Geoną Eriksen gra od początku ale zostaje zmieniony mimo że tylko on i Darmian grali do przodu.
A później ochy i achy jakie fenomenalne zawody zagrał Barella bo asystował.

Young od pierwszych minut? 27 października 2020 | 10:37   

Maradon powiem tak Eriksen jest przez Conte uważany za ciało obce i to się już nie zmieni. Malkontenci twierdzą że nie jest w formie, ale ci sami malkontenci twierdzą że Brozovic ma formę, a ta forma to tak samo jak Vidala czyli podawac do tyłu. No więc po czym jest to ocenianie?
Perisić gra totalny piach a wychodzi cały czas, Eriksen zagra jeden mecz a zaraz psy na nim wieszane bo nie strzelił bramki, bo nie asystował. W ostatnim meczy on podawał do przodu. Ktoś mówi że holował piłkę to się trzeba zapytać a do kogo miał podać jak z przodu było 4 obrońców i Martinez bo Lukaku się cofał. Podawał do Martineza a Martinez nie nadążał do podań, więc Eriksen chcąc nie chcąc żeby nie tracić piłki musiał ją dłużej przytrzymać.

Problemy mięśniowe Sensiego 27 października 2020 | 10:10   

Wydaje się że tutaj bardziej chodzi o obciążenia treningowe, wiadomo że Conte ma jednostki treningowe ciężkie, a Sensi wracał po kontuzji, możliwe że za szybko mu docisnęli zanim wydobrzał całkowicie i teraz jest co jest. Ale jednak zaczyna być porcelanowy. Z drugiej strony nie sądzę też aby badania przed transferem były przeprowadzane niewłaściwie.

Zachwyty nad Barellą 26 października 2020 | 12:18   

Miało być "ale trzeba nadążać za akcjami a nie później machać rękami do Lukaku i Eriksena że nie podają

pomyłeczka

Zachwyty nad Barellą 26 października 2020 | 12:16   

master zgadzam się z Tobą. Pisałem to już w sobotę że Barella wszedł na przeciwnika który oddychał rękawami i od razu zachwyty były bo ma asystę a jak zszedł Eriksen to wszyscy mówią że nie zagrał nic. Prawda jest taka że gdyby Martinez nie był spóźniony do 3 podań Eriksena i 2 Lukaku to Eriksen miałby min 2 asysty a Martinez bramki, ale trzeba nadążać za akcjami a nie później machać rękami do Lukaku i Martineza że nie podają.
Niczego Barelli nie odbieram, ale nie bądźmy hipokrytami i popatrzmy obiektywnie jak Conte traktuje Barelle czy nawet Sensiego o Vidalu i Brozoviciu nie wspomnę tak jak i o Perisiciu a Eriksen dlatego że jak wchodzi na końcówki i nie ma asysty albo gola to musi siedzieć na ławie bo się nie nadaje.

Nerazzurri wygrali z Genoą 24 października 2020 | 20:25   

Nie ma się co podniecać. 3pkt i tyle to wszystko, reszta dramat. Już się zaczyna wychwalanie Barelli ok zrobił co miał zrobić, ale już na zmęczonym rywalu gdzie ich obrona i pomoc oddychala rękawami. Perisic i Brozovic na trybuny bo z tej mąki chleba już nie będzie. Gdyby Martinez nie był za każdym razem spóźniony do podań Eriksena miałby 2 bramki, bo pozostali jak pisałem słali piłki do Lukaku. Vidal to nawet komentatorzy zauważyli że obecnie bez formy.
Dziwi mnie tylko jedno a mianowicie pieprzenie Conte że Eriksen i Brozovic nie mogą być jednocześnie na boisku to się pytam skoro to wiesz to po jakiego grzyba ich razem zostawiasz? Czy ktoś widzi w tym tłumaczeniu i zachowaniu trenera logikę? Czy ktoś jest w stanie to wyjaśnić?

Nerazzurri wygrali z Genoą 24 października 2020 | 19:20   

Masakra co piach. Conte cofa ich w rozwoju. Brozovic kopie po bokach, Vidal jeździec bez głowy. Minuta 51 Eriksen niepilnowany w polu karnym prosi podaj to chuj sjlepiej wyjebać do Perisicia na drugą stronę. A teraz jeszcze zmieniamy Eriksena a Brozovic zostaje. Qrwa wszyscy podają bo Lukaku to każdy juz w tym zorientowany. Jedyny opublikował to zmieniać to Eriksen, krzyżowe podania ale nie wędka po Eriksena a Grozi i Vidal chasają dalej.
Eh Eriksen odejdź w styczniu szkoda Ciebie na ten zespół i trenera.
A jeszcze ten komentarz na Eleven to się też słuchać odechciewa bo patrzeć też nie można na tę degrengoladę

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama