Ranga: Juniores Berretti

MAV

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Ostatnie logowanie: 4 lipca 2025 | 17:27
Informacje o sobie:

2156

Dni w serwisie

575

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Capello: Inter faworytem do scudetto 10 października 2020 | 12:04   

Ameryki tym nie odkrył, jednak wbił szpilę w Inter mówiąc że Juve inwestuje w młodych myśląc o przyszłości a Inter jednak mniej.

Skriniar, Nainggolan i Gagliardini zakażeni (akt.) 9 października 2020 | 08:52   

Mam nadzieję że wszyscy nasi wyzdrowieją. Co do derbów należy podchodzić z umiarkowanym spokojem. Możliwe że zostaną przełożone po za tym we Włoszech też coraz więcej jest zachorowań tak jak u nas i być może tamtejszy związek wstrzyma gry, albo będzie całkowity zakaz dla kibiców na meczach.
A co do samych derbów i absencji w nich to my mamy swoje problemy ale Milan też. U nich od 2 tygodni Zlatan i Duarte nie mogą się wyleczyć i z info jakie napływają to marne szanse że zagrają.

CM: Inter próbował wymienić Eriksena na Kante 8 października 2020 | 23:04   

Jeżeli to prawda to niestety z całym szacunkiem dla Marotty po co było go sciągać skoro podobno Cone go nie chciał. W czasie mercato i po nim absurd goni absurd w tym klubie. I widzę że o przyszłości nie myśli nikt.

Eriksen strzela, Włosi gromią, Chorwacja wygrywa 8 października 2020 | 07:47   

Inter00 bo nasz trener to "dzban", w Ajaxie, Tottenhami czy reprezentacji grał/gra za napastnikami. To piłkarz ofensywny i musi być wyżej, ale nasz "trener" ma swoją "wizję" i nic tego nie zmieni, chyba że zarząd zmieni trenera.
Jeżeli w tym sezonie zdobędziemy scudetto to będzie cud, bo niby Juve miało być ciężej ponieważ w przebudowie ale nie wiele stracili z jakości, a teraz mają jeszcze Chiese, Kulusevskiego i Arthura.

Miesiące prawdy Eriksena 7 października 2020 | 12:17   

Panowie spokojnie. Co do Gagi to każdy przyzna że jest tak naładowany elektrycznie że aż cud że nie podpinają do niego oświetlenia. A na poważnie prawda jest taka że jesteśmy zakładnikami jednej taktyki 1-3-5-2 i tyle. To że Conte wstawił Eriksena z Violą i niby miało wyglądać 1-3-4-1-2 o niczym nie świadczy. Jeżeli oglądaliście ten mecz to ewidentnie było widać że Eriksen częściej był z bocznej części boiska jak za napastnikami i przez 80% meczu taktyka była 1-3-5-2, ale zagrał dobre spotkanie, natomiast z Benevento już usiadł na ławce bo Conte coś nie pasowało. Z Lazio gdzie aż się prosiło o wprowadzenie kogoś kreatywnego tymbardziej grając z przewagą to wprowadzamy defensywnego pomocnika Brozo, no bądźmy poważni i myślmy logicznie. Mamy przewagę a się boimy. Od kiedy 10 jest większe od 11

Darenn mówisz na Eriksena "książę" jednak ten książę mimo niechęci trenera ma statystyki takie jak Sensi którego widzę że uwielbiasz, ale jeżeli powiesz mi że on tez nie jest elektryczny jak Gaga to nie wiem jakie mecze oglądasz. Ok nie odwala w każdym meczu ale to co zrobił z Lazio to była ewidentna bezmyślność. I powiem że czegoś takiego od Eriksena byś nie zobaczył bo jest jednak opanowany.
Po drugie dlaczego Eriksen ma coś udowadniać? Jedynie ostatni sezon w Tottenhamie miał cienki, ale zresztą jak cała drużyna a oczekiwało się że sam będzie wygrywał mecze. Bądźmy sprawiedliwi co do niego bo był wpuszczany na ogony i gdy nam nie szło to Conte sobie o nim przypominał i wtedy chciał żeby mu mecze wygrywał.
Prawda jest też taka że Eriksen bardzo dobrze rozumiał się z Sanchezem bo potrafią grać szybko, mają swoją technikę i to wykorzystują ale Conte nie podoba się wirtuozeria bo sam jakoś bardzo wybitnie nie kopał.

Spoko mamy Vidala który może grac i na 6 i na 8 i który nie będzie już niczym wiele więcej jak przecinakiem który będzie miał przerywać akcje przeciwnika i czasem podłączyć się do przodu więc dodajmy do tego na jeden bok Hakimiego po przeciwnej stronie Youna, do środka Barelle/Sensiego i pod napastnikami Eriksena. Ale grajmy tym systemem kilka meczy a nie jeden i dalej powrót do przeszłości.

Powiem tak że żałuję że Eriksen został jeżeli ma cos udowadniać i siedzieć na ławce, szkoda jego kariery na siedzenie na ławce bo za rok są mistrzostwa Europy a wiadomo będzie chciał być w formie.
Nie chciałbym być złym prorokiem ale jeżeli w zimie będzie miał odejść to wydaje się że wybierze Dortmund, Atletico które też go obserwowało, ale najpewniej zostanie we Włoszech i przejdzie do Romy lub Napoli.

Conte: Mam zaufanie do każdego zawodnika 4 października 2020 | 21:55   

Sorry miało być Maradon

Conte: Mam zaufanie do każdego zawodnika 4 października 2020 | 21:54   

Maraton, nie chodzi o mieszanie z błotem, ale jak się czyta jego wypowiedzi tych farmazonow to się naprawdę robi nudne. Jak można powiedzieć że ufa wszystkim? Skoro z uporem maniaka grają jego pupile A resztę ma w dupe. Nie chcev sie go czepiać ale kilka dni temu mówił że Eriksen potrzebuje więcej meczy, no to się pytam dlaczego od dwóch meczy siedzi na ławie? Twierdzi że z nim pracuje po czym nie wystawia. Później wszyscy będziecie wieszaki psy na Dunczyku ale co ma on robić jak trener mu nie ufa, mówi co innego a robi co innego.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama