Ranga: Gwiazda Primavery

mroczny elf

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 21 września 2019
Ostatnie logowanie: 18 września 2025 | 08:56
Informacje o sobie:

2190

Dni w serwisie

963

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Aldo Serena krytykuje Lautaro za wypowiedź po meczu z Fluminense 2 lipca 2025 | 15:27   

Ktoś głośno powiedział co myśli. Powiedział prawdę! A te cioty do Lautaro trzeba było grzecznie, cicho. Cicho to nic się nie wskóra. Marotta wstawił się za kapitanem popierając go. Brawo! Wysryway gówno wiedzą co i jak jest w szatni na treningach itd. Ale bawią się w dyplomatów haha. Brawo kapitanie !!! A wy cioteczki cisza tam! Miłego dzionka.

Galatasaray chce kupić tanio, do akcji wkroczy Inzaghi? 2 lipca 2025 | 15:20   

Bierz go panie. On już nie chce grać dla Interu.

Calhanoğlu vs. Lautaro – lajki od piłkarzy i .. żony Inzaghiego 1 lipca 2025 | 17:32   

Wspomnisz moje słowa.

Bergomi broni Calhanoglu: Inter powinien zachować spokój 1 lipca 2025 | 16:56   

Ło chłopie to żeś poleciał. To Hakan chce odejść. A Inter chce godnych pieniędzy za niego i tyle. A to czy wymyśla kontuzję to już inna bajka.

Calhanoğlu vs. Lautaro – lajki od piłkarzy i .. żony Inzaghiego 1 lipca 2025 | 16:44   

Dzieci wylewają żale w mediach zamiast stanąć twarzą twarzą. Thuram nigdy nie będzie Nerazzurri!

Marotta: słowa Lautaro tyczą się także Calhanoglu 1 lipca 2025 | 09:28   

A może to piłkarze, a nawet trenerzy mają Inter za pośredniak. Mają ważny kontrakt, a proszą, a nawet i może żądają rozwiązania kontraktu. I Marotta to widzi, taki brak szacunku do klubu który dał Ci wszystko dzięki czemu stałeś się kimś. Pierw się rozmawia z klubem o ewentualnym odejściu potem się negocjuje z innym klubem, a nie odwrotnie jak to jest robione.

Inter mógł grać z Ak-Hilal Inzaghiego...City za burtą! 1 lipca 2025 | 09:19   

Gdyby Inter awansował to historia potoczyłaby się inaczej. Naszła mnie właśnie myśl, że Inzaghi awansuje do finału i przegrywa go haha.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama