Dni w serwisie
Komentarzy
Palacios jeszcze w styczniu na wypożyczenie? 25 stycznia 2025 | 13:58
Braki w obronie a ani obrońcę wypożyczyć chcą. Brawo! Widziałem jeden mecz w którym ten chłopak wszedł na kilka czy kilkanaście minut i wyglądał dobrze. Niestety ale Inzaghi to nadal beton, mlodzi przy nim nie błysną. Bisseck to musiał bo kontuzja Pavarda. Asllani z regularna grą z meczu na mecz coraz lepsze występy łapie. I zapewna z każdym by tak było ale niestety, trener mur nie do przeskoczenia.
Zalewski w przypadku odejścia Buchanana? 25 stycznia 2025 | 10:28
Gość grał na prawej to nasz trenero, jeb go na lewą. Gdzie indziej wykorzystają jego walory i pokarze na co go stać. Tak jak bylo z Biraghim i Bellanovą.
A co jeśli przegramy z Monaco? 25 stycznia 2025 | 04:27
Znając nasze podejście w tym sezonie to zagramy na remis. I to może być gwóźdź do trumny.
Inzaghi szykuje rotacje na Lecce 24 stycznia 2025 | 19:33
Tego Martineza to na co kupili?
Misja wykonana: Sparta 0-1 Inter 23 stycznia 2025 | 10:42
Tak ale jeszcze Aston Villa nam zagraża. Wystarczy, że wygra i poprawi różnice bramek.
Misja wykonana: Sparta 0-1 Inter 23 stycznia 2025 | 04:31
To z Monaco będziemy się bić o pierwszą 8. Ktoś zapomniał chyba , że liczy się różnica bramek. Nie dobrze.
Frattesi nie chce walczyć z Interem 21 stycznia 2025 | 16:03
To nic nie da bo i tak będzie zmiennikiem. A on chce grać regularnie. Zakończyć tą komedie, bo i tak nic nie daje jak wchodzi.