Ranga: Gracz 1. drużyny

master

Użytkownik

Imię i nazwisko: Adrian
Data urodzenia: 11 sierpnia 1986
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 9 czerwca 2025 | 19:57
Informacje o sobie:

4785

Dni w serwisie

1036

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Thohir pyta o Cavaniego i Rabiota 13 lutego 2016 | 18:46   

a jakieś dane do tej "skuteczności" Cavaniego bo jeżeli chodzi o doświadczenie to ok. gra dłużej... ale czy to na plus u napastnika?

Thohir pyta o Cavaniego i Rabiota 13 lutego 2016 | 14:27   

maestro z tym zjadaniem Icardiego przez Cavaniego to na jakiej podstawie to wydedukowałeś?

Juan Jesus: Przepraszamy kibiców 1 lutego 2016 | 13:46   

Akurat on wczoraj za bardzo nie odwalił.. nawet mógł mieć asystę gdyby Eder miał mniej kwadratową głowę... Santon powinien się od niego uczyć bo przy 3 bramce winą była nieumiejętność przyjęcia piłkie przez Davide. Co do tego krycia Alexa przez JJ jakoś nie jestem tego pewien.. nie powinien tego robić Murillo albo Miranda a nie "boczny" obrońca czy to JJ czy Santon??

Oficjalnie: Guarin w Shanghai Shenhua 27 stycznia 2016 | 19:59   

ok, ok Kiksu nie trzeba już Guarinowi humoru poprawiać, on po odejściu Kovacicia nam nie poprawiał :)

Guarin pożegnał się z kolegami 25 stycznia 2016 | 22:25   

te gołębie co na meczu z sassuolo zeszły na płytę boiska bo tam bezpieczniej? ;]

Delikatne zmiany w składzie na Atalantę 15 stycznia 2016 | 14:56   

akurat Guaro musi udowodnić, że nie zejdzie poniżej pewnego poziomu co już nie raz pokazywał idiotycznymi zagraniami przez całe spotkania.

CdS: Nowe twarze w defensywie Interu? 14 stycznia 2016 | 09:04   

Oglądając skrót spotkania Inter PSG gdzie 90% sytuacji dla PSG było spowodowanych świetnie grającym Il Capitano Rano... wydaje mi się iż JJ spija piwo, które naważył nasz kapitan w poprzednich 2 sezonach. Pamiętam że 2 lata temu wszędzie pisano i krzyczano (szczególnie na sempre Inter i też chyba na LGDS) iż JJ nie zawsze będzie mógł naprawiać błędy swojego bardziej doświadczonego kolegi i tak też się stało w zeszłym sezonie. Środkowi obrońcy niestety nie będą w stanie wygrywać 100% pojedynków i nieważne kogo byśmy tam nie postawili, to samo jest teraz z Mirandą i Murillo. Ich ostatnia "akcja" w meczu z Sassuolo kosztowała nas 1 pkt i do tego wyglądała tak komicznie, że dziennikarze nie wiedzieli kto tak naprawdę zawinił bo punkty zdejmowali raz Murillo raz Mirandzie, ale Inter gra dobrze więc nikt im tego nie wypomina jak w zeszłym sezonie JJ.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama