Ranga: Gracz 1. drużyny

master

Użytkownik

Imię i nazwisko: Adrian
Data urodzenia: 11 sierpnia 1986
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 11 sierpnia 2025 | 13:45
Informacje o sobie:

4841

Dni w serwisie

1037

Komentarzy

Ostatnie komentarze

CdS: Cerci i Gerrard 16 listopada 2014 | 20:12   

Ponadto Palacio nie potrafi podawać, i nie potrafił nigdy wcześniej. A jak już zalicza asystę to naprawdę są to zagrania na aferę albo 2 na 1 więc nie widzę go na "10".

Mancini już trenuje 4-3-1-2 16 listopada 2014 | 20:08   

ogólnie chodzi o to aby "środkowy" pomocnik, którym był tu Krhin był ten defensywny tj. Medel/M'Villa jak kiedyś Cambiasso/Motta. A po bokach mieć tych bardziej kreatywnych Kova, Guarin, Hernanes jak kiedyś Stanković i... Zanetti.

Kulisy zmiany trenera w Interze 14 listopada 2014 | 20:54   

Mancini to lepsze rozwiązanie niż Mazarri, i zawsze grał "coś" w lidze, co Wodeckiemu nie szło.

Mancini - stworzony przez kryzys 14 listopada 2014 | 17:50   

zgądzić ... dżizas...

Mancini - stworzony przez kryzys 14 listopada 2014 | 17:49   

MrGoal... muszę się niestety nie zgądzić (chyba po raz pierwszy od czasów kiedy ta strona nawet nie myslała o zmianie szaty na nową). Fakt Inter może nie był głównym faworytem do mistrzostwa, co nie zmienia faktu że to właśnie oszustwa i korupcja odbierały Interowi szanse na mistrzostwo włoch od nie wiadomo jak długiego czasu! Na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić (bądź autor tekstu) że Calciopoli jest "jedynym" aspektem, który dał Interowi serię mistrzostw. Gderanie kibiców Juve w kółko przez 10 lat nie może wpłynąć na zmianę historii! Kto wie czy gdyby nie te korupcyjne podchody Juve Inter nie miałby 5 mistrzostw w latach 90'. Albo za Cupera (nie mówię o porażce z Lazio) może były mecze na "rzecz" Juve albo "przeciw" Interowi... Ogólnie jeżeli chodzi o Manciniego jest dobrym trenerem na własne podwórko ale nie na Europę, więc mam nadzieję że zaliczka w LE wystarczy do wyjścia z grupy!

OFICJALNIE: Mancini w Interze 14 listopada 2014 | 17:24   

co by nie było zdobył z Interem Mistrzostw kilka to samo z City, czego wcześniej zdobyć nie mogli (tak już po szejkach). Ponadto dużo zmian po Mancinim Mou zrobić nie musiał żeby zdobyć po3ną koronę (ok Sneijder, Milito, Motta, Eto'o i Lucio) ale z tego co pamiętam Cambiasso, Samuel, Zanetti, Stanko, Chivu i inni przez wiele lat stanowili o sile naszej ekipy. Uważam że na rynek włoski Mancini to jest to. 3 z tyłu jest dla miernot z Juve (co z tego że na własnym podwórku rządzą jak dostają bęcki w LM).

Trapattoni broni Mazzarriego 13 listopada 2014 | 20:40   

co było jak graliśmy 3 z tyłu... czy to Gaspem czy to Stramą czy też Wodeckim. Nie uważam poprzedniego sezonu za sukces by byliśmy wyżej niż 9 miejsce. Uważam że Macar może zostać ale jak przejdziemy na 4-3-1-2 albo 4-3-2-1 albo jakiekolwiek inne ustawienie z 4 obrońców.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama