Ranga: Gracz 1. drużyny

master

Użytkownik

Imię i nazwisko: Adrian
Data urodzenia: 11 sierpnia 1986
Wiek: 40 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 17 stycznia 2026 | 23:18
Informacje o sobie:

5000

Dni w serwisie

1046

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Wszystkie bramki Maicona dla Interu (video) 13 stycznia 2023 | 10:14   

Co za kocur, natomiast myślałem, że nabił więcej niż 20 bramek. Nie ma to tamto, bramki sezonu ma, LM ma, a my mieliśmy na prawej obranie diament w prime time przez 6 lat, ależ to było 15+ lat prawej obrony Interu, najpierw Zanetti, później Maicon, ciężko się dziwić, że nie mogliśmy znaleźć kogoś sensownego w to miejsce szczególnie przy budżecie łatania dziur i FFP

Dumfries latem opuści Inter 12 stycznia 2023 | 09:59   

moja ocena Dumfriesa nie odnosi się do porównania go do Hakimiego, lecz tylko i wyłącznie jest to moja perspektywa oceny naszego głównego wahadłowego

Dumfries latem opuści Inter 12 stycznia 2023 | 09:23   

Dumfries jest słabym piłkarzem w mojej ocenie, pomiędzy nim a Hakimim jest wyrwa jakościowa wielkości wielkiego kanionu, jeżeli uda się Holendra puścić za te głośne 50-60 mln to nawet bym się chwili nie zastanawiał, ten piłkarz nie ma dryblingu, podania, dośrodkowania, zwinności/równowagi i pomijając wątpliwe umiejętności gry w obronie często odwala babola który kosztuje nas utratę bramki. Jego zalety to szybkość oraz względna umiejętność wykończenia akcji, tak 50/50 i jeżeli możemy na nim zbić 30-40 mln w stosunku do tego co nas kosztował to bym brał w ciemno. Darmian pokazuje, że jest spokój jak on gra na wahadle a z tego co widziałem Bellanova już pokazał więcej jakości ofensywnej od drewnianego i pechowego Holendra.

Lazaro z groźną kontuzją 10 stycznia 2023 | 11:13   

na dodatek wylądował w drużynie kolejki wg. sofascore...

Lukaku kontuzjowany! 9 stycznia 2023 | 16:10   

Ps. Ciekawe czy Szymon zrozumie żeby się nie wtrącać w tobie robotę kobry. Tutaj ewidentnie postawił na swoim, nawet był po słowie z trenerem czy ten go widzi w składzie, cóż dziwny to dla nas rok

Lukaku kontuzjowany! 9 stycznia 2023 | 16:04   

No tak słabo tego nie widziałem nawet ja a uważałem że powinniśmy się skupić na Dybali, zamiast Romelu. Oczywiście byłem pewny że ten Pan stanie się głównym strzelcem drużyny od ręki ale piłkarsko nie da tyle co Dybala... Szok i niedowierzanie czyżby faktycznie była to kwestia jego wagi? Nie wygląda grubo tylko mięsisto przez co traci walory? Rozpiski od Pintusa przepadły?

Sędzia meczu z Monzą zostanie zawieszony? 8 stycznia 2023 | 14:45   

@vlodek2532 dokładnie o to chodzi, o moment gwizdnięcia ponieważ piłka wpadła dosłownie sekundę po gwizdku widać to na powtórce, którą wczoraj wrzucił Paweł.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama