Dni w serwisie
Komentarzy
Inter rozmawia z Chelsea o Lukaku 18 września 2022 | 12:17
Pytanie ile w jego formie sprzed 2 lat było taktyki Conte a ile -10kg Pintusa, które de facto zostały zrobione przeciw samemu Lukaku, bo wypowiadał się że jak zaczynał podnosić ciężary to trenerzy zaczynali na niego krzywo patrzeć.
Milan górą w szalonych derbach 4 września 2022 | 13:44
Jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne to nie jest tak, że drużyna będzie całym rokiem w gazie. Sezon to maraton, jeżeli ktoś jest dojechany na początku sezonu tzn. że forma ma przyjść później np. październik-listopad tj. LM. Formę topowe kluby szykują na wiosnę gdzie się wszystko wygrywa.
Jestem w stanie zrozumieć, jeżeli też sztab jest tego świadomy, że teraz trzeba docenić każde zwycięstwo bo jesteśmy pod formą o ile ta forma przyjdzie. Za Conte/Pintusa początki też były różne później była machina a na wiosnę strach czy wygramy 1-0 czy nie bo graliśmy mocno defensywnie i o takie zarządzanie należy walczyć, a nie gramy to samo niezależnie od tego w jakiej formie są gracze - to musi być monitorowane i taktyka musi być pod to dostosowana.
Milan górą w szalonych derbach 4 września 2022 | 11:11
Prawdą jest że obrona dała ciała, ale bramkarz nic mam nie daje od siebie, Handa nie wybronił nam ani jednej bramki w tym sezonie, co innego wczoraj pokazał bramkarz Milanu niestety czym wygrali mecz a rok temu Scudetto... Rozumiem że jest solidny ale w top klubie potrzebny jest ktoś nadzwyczajny kim Handa nie jest już od trzech lat
PSG ostatecznie odpuściło Skriniara 2 września 2022 | 10:01
No i gitara, teraz kontrakt i z głowy (edycja 2022.09.02 10:01 / master)
Bayer złoży ofertę za Gosensa 30 sierpnia 2022 | 20:37
Do tej pory nic nie pokazał strasznie jestem zawiedziony szczególnie że powinien mieć do teraz rozegrane 270 minut a nawet tego nie zrobił i przegrał walkę o wyjściowy skład z zawodnikiem, który nie nadaje się nawet na tą pozycję.
Zhang zablokował transfer Acerbiego 30 sierpnia 2022 | 08:25
"Inter weźmie Acerbiego za 4 mln w 2023 z pensją 2,2" -> opinie: ten klub to cyrk, idiotyzm, po co nam ten pionek, lepiej kogoś z młodzieży wziąć,
"Zhang nie chce Acerbiego bo deal jest zbyt drogi" -> opinie: ten klub to cyrk, idiotyzm, ale biedota, Zhang out
zdecydujcie się... to jednak dobrze, że nie przyjdzie czy źle?
Miażdżąca fala krytyki skierowana w Inzaghiego 29 sierpnia 2022 | 16:32
widać, że taktyki Gagli na SMSa spodziewało się całe Calcio, w tym Sarri i SMS, pierwszy gol to właśnie zmiana ustawienia SMSa gdzie nie było Gagliardiniego a Brozo uważał, że nic się nie stanie z tego dośrodkowania, a tu zawalił Di Marco, Bastoni i Handa więc sporo osób ma coś za uszami.
Później coś ruszyliśmy ale to było za mało, żeby tak grać dalej, do tego faktycznie źle trafione zmiany zarówno jeżeli chodzi o moment jak i skład osobowy.
Bramka Luisa Alberto nas podłamała a gdyby nie bramka Pedro to byłby karny więc to już był tylko gwóźdź do trumny.
Co by nie było patrząc na przygotowanie fizyczne to jesteśmy ustawieni na późniejsze wejście na wyższe obroty co widać w sposób oczywisty. Zasłużona porażka, poza Lautaro i Dumfriesem mało widziałem zaangażowania.
Handa, Bastoni, di Marco, Gagliardini, Lukaku słabo, de Vrij, Skriniar, Brozo i Barella średnio, Lautaro i Bastoni ok
Zmiennicy to aż strach coś mówić, z wyjątkiem Hakana wszyscy słabo, a Turek jedyny, który poza tym że próbował to jeszcze coś zrobił... reszta jak Correa tylko próbowali bez efektu albo nawet i samo próbowanie im nie wyszło.
Strasznie martwię się o Gosensa gdzie miał nosem wciągać Perisicia a co dopiero di Marco, który ma papiery na lewego obrońca ale nie na wahadło ani na lewego ŚO...
Jeżeli chodzi o poczynania ofensywne to Lautaro staje się naszą ostoją i bardzo dobrze, że on to ciągnie, ważne, żeby w czasie jego dołka był ktoś kto udźwignie ciężar strzelania bramek... a najlepiej, żeby było taki kilku co pozwoli na wygranie albo chociaż zremisowanie takiego spotkania z Lazio w kolejnych kolejkach.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych