Ranga: Gracz 1. drużyny

master

Użytkownik

Imię i nazwisko: Adrian
Data urodzenia: 11 sierpnia 1986
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 9 grudnia 2025 | 23:42
Informacje o sobie:

4980

Dni w serwisie

1045

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Brozović zbawieniem i problemem Interu 15 marca 2022 | 11:45   

Jego pozycja jest tak newralgiczna, że w jego miejscu nie może grać piłkarz, który siedzi na ławce 6 miesięcy, tylko po to żeby wejść dwa razy w roku i dać ciała bo nie gra regularnie. Wydaje mi się że jego gra jest idealnym połączeniem rozgrywającego i defensywnego pomocnika. Rok temu co już kilka razy pisałem jako zastępca Brozo sprawdził się Eriksen że świetnym dryblingiem, nas początku przygody Conte robił to Sensi również świetny drybling. Więc bardziej niż defensywa na tej pozycji potrzeba jest umiejętności utrzymania się przy piłce. Gaglia, Vecino czy Vidal to nie to, inna charakterystyka. Barella czy Hakan są bardziej ofensywni ale też sporo tracą... Cóż począć jesteśmy bez niego jak dzieci we mgle na chwilę obecną.

Paredes w kręgu zainteresowań Interu 12 marca 2022 | 07:27   

Szczerze nie mam zdania na jego temat bo za bardzo nie wiem jak się prezentuje na boisku, w tym PSG i reprezentacji gra ale nie jest to chyba pierwszy wybór, do tego gra mocno defensywnie i nie jest to wirtuoz ani nie wykręca niewiadomo jakich liczb więc pytanie o jakim poziomie wynagrodzenia mówimy - bo chyba nie dostanie tyle co Brozo chce tylko dlatego że z Paryża przychodzi...
W tym sezonie miał chyba 3 kontuzje... (edycja 2022.03.12 07:27 / master)

Ostatnia prosta mistrzowskiego wyścigu 11 marca 2022 | 10:15   

Głowa do góry trzeba zrobić kilka punktów przewagi, obyśmy byli już po dołku ze stycznia/lutego i zaczęli grać tak jak nas na to stać, wciąż uważam że piłka jest po naszej stronie i wciąż to my możemy więcej przegrać niż inni wygrać.

Dumfries został najlepszym graczem Interu w lutym 5 marca 2022 | 23:40   

No Fakt, babola nie odwalił ani jednego, a takich zawodników Interu w lutym było jak na lekarstwo. .

Ponad 7 godzin oczekiwania Lautaro 5 marca 2022 | 23:35   

Oster, Lautaro nie gra w Interze od grudnia tylko trochę dłużej. Czas na wypracowanie sobie oceny na jego temat było wystarczająco dużo, ja taką ocenę mam, Ty masz swoją odmienną od mojej i odmienną od opinii klubu, który przedłużył z Lautaro kontakt z pensją o wiele wyższą niż wspomnianego Milika. To że dwie czy trzy osoby głośno wyrażają swoją opinię, nie oznacza to że taka jest opinia wszystkich (to samo protesty marionetkowe, czy jatki na Twitterze w różnych wymyślonych na potrzeby chwili tematach).

Ravanelli: Inzaghi wysyła złe sygnały 5 marca 2022 | 14:37   

Głupoty gada. Byliśmy w dołku i ważne było żeby się odbić i żeby cały zespół dał jasny sygnał do reszty że nie oddamy mistrza.

Inzaghi: Nadal liżemy rany 2 marca 2022 | 10:54   

Kilka osób miało pretensje do sposobu wypowiedzi Inzaghiego po meczach ze stycznia i początku lutego, że cały czas wypowiada się tak samo... Że mieliśmy przewagę ale zabrakło wykończenia, że chwilowe spadki koncentracji powodują że nie wygrywa się spotkań, wszyscy mieli pretensje że cały czas mówi to samo a przecież taka była prawda - w tamtych spotkaniach graliśmy lepiej mieliśmy przewagę albo gigantyczną przewagę tylko wyników nie było.
Wczoraj i z Sass po prostu zagraliśmy gorzej bez jakości, mało okazji konkretnych, pomoc mało kreatywna i do tego przeciwnik potrafi nas mocno przycisnąć - po tych spotkaniach wypowiedzi są zgoła odmienne niż wcześniej bo nasza gra jest gorsza.
W mojej ocenie tak jak i Inzaghiego problemem są możliwości fizyczne, jesteśmy pod formą. Po 1 nie ma Pintusa i wydaje mi się że rok temu też chyba było gorzej ale potrafiliśmy się cofnąć i ciułać przez kilka spotkań te 1-0 - wtedy nie było ligi mistrzów a teraz jest co mocno odcisnęło piętno.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama