Dni w serwisie
Komentarzy
Conte nadal chce N'Golo Kante 20 sierpnia 2020 | 19:56
@banikowy grając młodzieżą możesz co najwyżej być drugim Arsenalem (i to nie z czasów Henrego i Bergampa), do tego pisanie w jednym zdaniu odnosząc się do jednego piłkarza jako "finezja"+"mądrze" wydaje mi się zbyt skomplikowane, mądrze ok, finezja ok, 2w1 to już raczej niespotykane, a finezji to raczej nikt w środku pola nie chce a raczej mądrość i wydolność więc N'golo Kante byłby strzałem w 10 do tego po raz kolejny byśmy wysłali bardzo wyraźny sygnał w świat.
Sky: Superpuchar Europy z kibicami? 18 sierpnia 2020 | 18:13
a gdyby tak z PSG tam zagrać a do tego zagrać Wandzie na nosie i wygrać z petrodolarami ahh... cóż to by było, no ale z Bayernem ostatnimi czasy nam się dobrze układało :P
Dodo: Przeanalizowaliśmy Inter 17 sierpnia 2020 | 23:17
DODO: PRZEANALIZOWALIŚMY INTER SŁABIUTKO
Vidal: Chcę zostać w Barcelonie 7 sierpnia 2020 | 13:36
Może jest tak, że Vidal rozmawia z Conte, że chce grać w Interze po czym stawia Barcy warunki nie do zaakceptowania, jak ten, że miał grać w pierwszej 11 i tego oczekuje... na co o dziwo Barca się zgadza... i jest szach mat.
Curva Nord murem za Conte 4 sierpnia 2020 | 14:44
To chyba normalne,że kibice powinni stać murem za właścicielem który tak podniósł poziom drużyny,to chyba nikogo nie powinno dziwić? @up (edycja 2020.08.04 14:50 / master)
Skład Interu na Ligę Europy 3 sierpnia 2020 | 14:34
cóż... kierując się takim zestawieniem oraz faktem, że na liscie B znajduje się Esposito a na Liście A Agueme, tzn. że Atak w postaci Lukaku, Lautaro i Sanchez będą występować więc Chilijczyk zostaje prawdopodobnie na San Siro... gdyby była wątpliwość to Agueme znalazłby się na liście B... oczywiście moim zdaniem
Top i flop: Inter - Napoli 31 lipca 2020 | 08:32
tłumaczycie, że Barella TOP a Brozo FLOP? Chyba za tą (bodajże trzecią już) zmarnowaną setkę... Brozo został przesunięty do tyłu w celach destrukcyjnych a nie jako Regista więc nie należy od niego oczekiwać tego co grał jako Regista... od rozegrania był przecież ŚPO czyli Borja.
Obaj zagrali dobrze, a Brozo swoimi interwencjami w defensywie mocno pomógł kolegom nawet wchodząc nierzadko w miejsce ŚO, który wybiegł do przodu, inaczej graliśmy w tym meczu i inne były zadania dla Brozovicia FLOP mocno na wyrost... co w takim wypadku zrobił Borja jako postać odpowiedzialna za dyrygowanie zespołem poza tym, że dobiegł do 88 minuty, że walczył? Ale efektów nie była a to raczej od niego by należało się ich spodziewać. 1 kluczowe podanie, łącznie 33 podania to za mało...
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych