Ranga: Gracz 1. drużyny

Huragan1410

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 14 października 1985
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 29 lipca 2020
Ostatnie logowanie: 10 września 2021 | 23:30
Informacje o sobie: Uno Ama Un Club...

1453

Dni w serwisie

1372

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Zarząd Interu niezadowolony ze słów Zanettiego 21 sierpnia 2021 | 19:26   

Zarząd Interu należy stąd pogonić czym prędzej. Zarówno Lele jak i Javier są legendami tego klubu i wara od nich każdemu.
#zhangWypierdalaj

Oficjalnie: Inter zakończył współpracę z Orialim 21 sierpnia 2021 | 19:25   

Chrisu popłynąłeś....poczytaj trochę o Orialim to dowiesz się kto to jest dla nas.

Lukaku pożegnał się z kibicami 16 sierpnia 2021 | 15:58   

Tak Inter00, tak samo jak kraj jest własnością partii rządzącej i mogą z nim robić co chcą i jak chcą tak? Bo w takim razie oba porównania są adekwatne. Puknij się w głowę. Nie chce mi się tego nawet dalej komentować. To jest właśnie cenzura. Mam nadzieję że wiesz co oznacza ten termin. Nie wymawiam Ci wieku ale jak wejdziesz w dorosłe życie to wtedy się przekonasz co mam na myśli.

Lukaku pożegnał się z kibicami 16 sierpnia 2021 | 12:53   

Widzę że u nas na stronie robi się cenzura tak jak i w całym naszym kraju przez nasz kochany rząd. Nie życzę sobie cenzurowania moich komentarzy w momencie gdy nie ubliżam żadnemu z userów. Napisanie z mojej strony że mój szczur był inteligentniejszy od jednego z użytkowników, że kolejny z userów powinien zmienić nick z Recoba na Recupa( nie jest to słowo obraźliwe w słowniku języka polskiego) jest moją obiektywną opinią w któtej nie ubliżam wyżej wspomnianym idiotom. Widzę że redakcja bawi się w kukizowanie. Wy się wezcie za robotę bo newsy jak zwykle opóźnione i często z błędami które mylą użytkowników. Jak tak dalej będziecie cenzurować to zostaniecie na tej stronie z samymi idiotami bo każdy normalny i inteligentny człowiek przestanie was czytać, klikać i komentować. A co za tym idzie strona umrze śmiercią naturalną. Pozwalacie na obrażanie naszych zawodników, obecnych i byłych i to jest ok? Wstyd tyle wam powiem. Ja w dupie mam wasze cenzury. Nie będziecie mi mówili co mogę a czego nie mogę w momencie gdy zachowuję normy przyzwoitości. A do szczerych opinii w granicach normy mam prawo. Nie zauważyłem jakoś cenzury jak mnie osobiście wyzywano tu i ubliżano. Co osobiście mam głęboko ale chodzi mi o obiektywizm. Pozdrawiam.

Lazio wyceniło Correę 15 sierpnia 2021 | 22:44   

Hawk 100% racji.
Shakur piona za komentarz.

Lukaku pożegnał się z kibicami 15 sierpnia 2021 | 22:42   

Paweł Ty coś piłeś? Czy może tort z tej kawiarni w Ursusie miał za dużo alkoholu? :))) Pozdro :)
Ja jestem pewny że gdyby Conte został u nas to i Romelu również. Kto jest temu winny każdy inteligentny Interista powinien wiedzieć. Dla mnie jest kozakiem. Gdziekolwiek będzie grał życzę mu jak najlepiej. (edycja 2021.08.16 00:05 / Błażej Małolepszy)

Arsenal przygotował gigantyczną ofertę dla Lautaro 15 sierpnia 2021 | 11:10   

Jeżeli te zarobki okazały by się prawdą to już go tu nie ma.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama