Ranga: Gracz 1. drużyny

Huragan1410

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 14 października 1985
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 29 lipca 2020
Ostatnie logowanie: 10 września 2021 | 23:30
Informacje o sobie: Uno Ama Un Club...

1453

Dni w serwisie

1372

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Umowa już podpisana! (akt.) 14 sierpnia 2021 | 00:48   

Bardzo jestem ciekawy tego chłopaka. Zrób różnicę dzieciaku bo wielkie nadzieje są w Tobie pokładane.

Pastorello: Lukaku długo się zastanawiał 14 sierpnia 2021 | 00:42   

Maestro no różnica jest kolosalna bo zmienia tor jazdy że tak powiem o 180 stopni :) Pozdro Byku.
Co do tego całego oświadczenia to ja wolał bym przeczytać parę słów od Roma a nie od agenta. Na pewno były naciski ze strony ryżowego księcia i to jest więcej niż pewne. I od tego zaczął się dalszy efekt domina. Ci wszyscy którzy teraz plują na Romelu są dla mnie zwykłymi chorągiewkami. Ja dziękuję mu za każdy dzień u nas i żałuję jego odejścia bo od lat nie mieliśmy takiej maszyny w ataku. Gdyby został Conte byłby i Romelu. Jest to niestety wina covidu i ryżojada który nie oddał klubu w inne ręce w momencie jak dupa zaświeciła mu się gołym blaskiem i takie są fakty. Marotta, Ausilio i Inzaghi mieli niestety gówno do powiedzenia.
#zhangWypierdalaj

Pastorello: Lukaku długo się zastanawiał 14 sierpnia 2021 | 00:05   

Przeczytajcie oświadczenie po angielsku. Tam jest napisane że "zależą od wskazań właścicieli" a nie własności. Jedno słowo źle przetłumaczone a zmienia cały kontekst. Anetko jak Cię lubie tak podszkol angielski i nie wprowadzaj userów w błąd. Pozdrawiam.

Oficjalnie: Lukaku w Chelsea 12 sierpnia 2021 | 23:05   

zhang? Co? Ty.....!!!!!!!

Umowa już podpisana! (akt.) 12 sierpnia 2021 | 22:53   

Kwota 12mln euro była ustalona między Raiolą a zarządem PSV przed euro. Po sezonie w Eredivisie. Czekali tyle czasu od euro tylko dlatego że jego dobra forma spowodowała chęć większego zysku dla klubu i ewentualnie wyższej prowizji dla Grubego Mino. Taka oferta jednak jak widzieliśmy nie nadeszła stąd transfer za tą kwotę bo był to ostatni gwizdek. Sezon się przecież zaraz zaczyna. Mam nadzieję że Twoje wątpliwości zostały już rozwiane. Pozdro.

Umowa już podpisana! (akt.) 12 sierpnia 2021 | 22:47   

#PasywnoAgresywny.
Ja nie hejtuje osoby Dumfriesa, bo od początku byłem za nim, tylko wyprowadzam z błędu kilka osób stąd wychwalających nasz zarząd za majstersztyk transferowy. Pisałem o pieniądzach a nie o zawodniku. Czytaj ze zrozumieniem. A żebyś już mógł usnąć spokojnie to napiszę że cieszę się z tego transferu bo w chwili obecnej nie stać nas na lepsze zastępstwo za Haka. Miłego wieczoru :)

Sanchez w zamian za Insigne? 12 sierpnia 2021 | 17:42   

To byłby kapitalny deal pod każdym względem. Robić to!

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama