Dni w serwisie
Komentarzy
Słowa otuchy od zdobywców Tripletty 10 czerwca 2023 | 15:09
Super, dzieki za wsparcie:-)
Nerazzurri wygrali ostatni mecz w sezonie Serie A 3 czerwca 2023 | 20:32
Super, kończymy na pudle. Brawo.
Czekam na kolejną sobotę.
Forza Inter!!!
Ps. City zdobyło puchar, nie byl to porywający mecz. MUtd zagrał słabo, City się nie spociło. Szkoda.
Jest decyzja UEFA w sprawie Szymona Marciniaka 3 czerwca 2023 | 11:32
Artur 0888
Nie obrażaj innych.
Tego spotkania biznesowego w ramach kampanii wyborczej nikt nie nazwal propagowaniem faszyzmu.
Jednak poglady takie jak antysemityzm, rasizm, homofobia oraz nienawisc do Unii Europejskiej lidera spotkania (organizatora) z chęcią do wykluczenia tych grup z życia spolecznego daleko od faszyzmu już nie są. Dlatego wielu ludzi swiata biznesu odmówiło lub odwołało swoje wystapienia. Uwazam, tez, ze sedzia jako apolityczny na jutrzejszy marsz tez nie powinien iść. Bo to jest wlasnie apolitycznosc. Niestety gdy sie pewne funkcje wykonuje sa pewne ograniczenia. Proponowalem i proponuje dyskusję na takie tematy ale w pozytywnym tonie. Pozdrawiam Wszystkich!
Ps. Forza Inter!
Za tydzień piekny wieczór które ku mojej dumie posedziuje Polak. Trzymam kciuki.
Jest decyzja UEFA w sprawie Szymona Marciniaka 2 czerwca 2023 | 22:35
Nie ma za co.
Ps. W Szwecji popelniono błędy tworzac slamsy. Norweskie miasta wyglądają inaczej.
Obaj dbajmy o wolność, prawdziwa. Każdy jak chce.
Dobranoc
Jest decyzja UEFA w sprawie Szymona Marciniaka 2 czerwca 2023 | 22:02
Mam prawo sie udzielać, bo to forum fanów i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Sprawa dotyczyła sędziego ktory będzie sędziował mecz mojego ukochanego klubu. Wolę aby był aoolityczny oraz wolny od uprzedzeń. Tyle.
Po drugie nikomu nic nie narzucam tylko wyrażam zdanie. Nikt Ci nie dal prawa wydawać mi poleceń ani mnie cenzurować.
Ps. Sikorskiego i Tuska nienawidze podobnie jak Pisu. Mam innych liderów. Moja sprawa, moje prawo. To jest demokracja. Wolność poszanowania jednostki. Tyle.
Jest decyzja UEFA w sprawie Szymona Marciniaka 2 czerwca 2023 | 21:29
Stalinizm to nie socjalizm i równość. To komunistyczny totalitaryzm.
Pochodzę ze wschodu, o Katyniu wiem uwierz mi aż za duzo.
Jest decyzja UEFA w sprawie Szymona Marciniaka 2 czerwca 2023 | 21:27
Wywolany do tablicy Artur 0888 pozdro.
Zyje w Norwegii czyli nazywanym przez wielu lewackim krajem.
Wiara, rodzina nie jest tu atakowana. Każdy żyje jak chce. Wyznaje swojego Boga. Podatki na daną wspólnotę wyznaniową są na podstawie deklaracji.
Są prawdziwe programy wsparcia rodziny tj. prawdziwa bezplatna edukacja dzieci oraz opieka zdrowotna, dostępne żłobki, przedszkola, opieka oplacanych przez gminy opiekunów osób starszych oraz niepelnosprawnych. Jest też coś w rodzaju naszego 500 plus, tylko wnioski są prostrze.
Taka prawdziwa pomoc rodzinie.
Były parady rownosci, były tez marsze nacjonalistów. Wolność słowa pelna.
Słuchałem kiedyś Brauna, mówił wprost czego chce zakazać. W mojej opinii, chcial ograniczyc moje podstawowe prawa.
Ps. Nasza zjednoczona prawica ta Kaczyńskiego ma wiele z socjalizmu ale nie dlatego, ze tak chcą. Oni kupuja głosy.
A dlaczego poparcie. To tak jak z szlachatą i chłopami.
Szlachta cos czasem im obiecała ale pańszczyznę zniesli oraz ziemię nadali im zaborcy. Proste.
Zaś nazywam PiS prawicą bo w mojej opinii wprowadzaja katotaliban w Polsce. Zaś zasady Korwina Mikke o wolnorynkowej gospodarce skończyły się jak dostal się do Europarlamentu i pensja z tego tytułu jakoś już mu nie przeszkadza.
Czyli Euro dobre, zasady mam w d...
Ps. Co do historii.
Czystość rasy, rasy panów to nie socjalizm.
To nazizm. Nazwa zaczyna się od Narodowo - Socjalistyczna itd... samo połączenie slabe. Zas bojówki hitlerowskie tepily socjalistów.
Ps. To forum fanów, chętnie podyskutuję z drugim fanem Interu na różne tematy. Pomysl jak mozemy nawiązać bezpośrednio kontakt. Pozdro
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych