Dni w serwisie
Komentarzy
Ajax odpadł po błędzie Onany 16 marca 2022 | 12:42
Akcje takie jak ta, czy ten błąd w PNA to moim zdaniem ewidentny skutek braku gry i czucia placu. Nie ma co wybielać.
Inter gubi punkty. Tylko remis z Torino 13 marca 2022 | 21:08
Człowieku weź zdejmij tego Dżeko i daj grać Correi albo Sanchezowi
Torino - Inter (zapowiedź) 12 marca 2022 | 15:33
Po 3 punkty bo nie możemy już tracić, jeśli chcemy obronić scudetto.
Lukaku jest gotowy do poświęceń dla Interu 12 marca 2022 | 15:30
Aktywa Chelsea są zamrożone do końca maja. 3 miesiące nie wypłacania pensji na czas wystarczą by rozwiązać kontrakt. Poczytajcie wywiady piłkarzy, co drugi już deklaruje że chętnie by "tu" zagrał albo "tam".
Brak kasy od Abramowicza i sponsorzy, którzy ewakuują się z klubu ogłaszając to wszem i wobec (robienie sobie dobrego PR), mogą doprowadzić do takiej sytuacji. (edycja 2022.03.12 15:33 / vlodek2532)
Paredes w kręgu zainteresowań Interu 11 marca 2022 | 21:07
On am jeszcze rok kontraktu, trzeba go wykupić za minimum 10 mn € i dać z 5-6 mln €. Ma już 27 lat i byłby kolejnym Argentyńczykiem w kadrze i gotowe osłabienia - już wystarczy nam Lautaro, Correa, Vecino, Sanchez i Vidal.
Jestem za Fratessim - może będzie droższy ale mniejszy kontrakt więc się wyrówna, młodszy, Włoch i już trochę ograny w Serie A
Paredes w kręgu zainteresowań Interu 11 marca 2022 | 19:35
Nie, nie przyda się nam raczej.
Chelsea spłaciła Lukaku 11 marca 2022 | 15:02
Teraz Lukaku niech rozwiąże umowę z Chelsea bo ruskij mir i cyk Inter z wolnego transferu.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych