Ranga: Gracz 1. drużyny

vlodek2532

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 24 października 2021
Ostatnie logowanie: 19 kwietnia 2026 | 02:34
Informacje o sobie:

1639

Dni w serwisie

1259

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Tomás Palacios z pierwszym powołaniem do Argentyny 19 marca 2026 | 03:43   

A podobno w Argentynie to agenci do mediów takie kaczki wypuszczają. Ale dobrze, niech balonik się pompuje - w styczniu może go wykupią za te 7 mln

Chivu planuje nowy Inter: powrót do 3-4-2-1 i dwa główne transferowe cele 17 marca 2026 | 21:33   

"Nie chce na koniec lata uslyszeć, że cieżko znaleźć graczy lepszych niż mamy wiec zostajemy z tym co jest."

Nie no synek, tyle to nie... dociągnie się kilka szrotów na koniec mercato i może jakiegoś bałwana z gówna da się ukręcić i nikt się nie pozna.

Dumfries wraca w wielkim stylu: scudetto, mundial i kusząca Premier League 17 marca 2026 | 18:16   

No w wielkim stylu powrócił - był chyba najgorszy na boisku po stronie Interu

Lazio komplikuje Milanowi pogoń za scudetto: 1:0 na Olimpico 16 marca 2026 | 08:40   

Raczej żwirkiem do którego koty nasrały najmniej

Atak Interu w kryzysie: Esposito i Bonny nie wystarczą 10 marca 2026 | 15:08   

Sto lat Bonny - on także ma dziś urodziny

Onana bez wykupu przez Trabzonspor. Przyszłość bramkarza znów pod znakiem zapytania 8 marca 2026 | 13:06   

@Kretos w meczu z Wenecja w CI seryjnie chciał wyprowadzać piłkę na połowę podaniem po ziemi - jak łatwo się domyśleć piłka była kilkukrotnie przejmowana, przy mocniejszym przeciwniku pewnie nie raz spowodowałoby to zagrożenie. Martinez mimo dużej poprawy w aspekcie gry nogami i wyprowadzania piłki ciągle ma tu braki.

Bez bramek w Como: Como 0-0 Inter 4 marca 2026 | 07:05   

Tak ale chciałbym ci przypomnieć, że to właśnie idea futbolu otwartego na zawodników zza granicy doprowadziła do oddzielenia się Interu od Milanu.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama