Ranga: Gracz 1. drużyny

vlodek2532

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 24 października 2021
Ostatnie logowanie: 15 marca 2026 | 09:04
Informacje o sobie:

1604

Dni w serwisie

1248

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Tak wyglądać będzie jedenastka Interu - Cristiana Chivu? 8 czerwca 2025 | 19:27   

Co do wysiłku fizycznego. Obejrzyjcie sobie Galileo gdzie porównywano wyniki z testów wydolnościowych czołowych zawodników 3. bundesligi do wyników chyba Goretzki. Te wyniki dzieliła przepaść. Intensywność powodowała mikrouszkodzenia tkanki mięśniowej i wydłużała kilkukrotnie proces regeneracji w której kluczową rolę odgrywała suplementacja i sen. Nie możecie porównywać wysiłku piłkarzy o wzmożonej intensywności co 3 dni do robotnika wożącego żwir taczka na budowie. Prawda jest taka, że do piłki na światowym poziomie trzeba mieć predyspozycje genetyczne bo żadnym treningiem tego nie nadrobimy.

GdS: Inzaghi usłyszał od Interu, by nie próbował skusić filarów Interu 8 czerwca 2025 | 14:00   

Filary Interu, które tak deklarują, że chcą tu zostać do końca kariery to powinny same mu pokazać środkowy palec na próbę deportacji do wielbłądstanu.

Tak wyglądać będzie jedenastka Interu - Cristiana Chivu? 8 czerwca 2025 | 11:02   

Przede wszystkim to ci piłkarze muszą mieć jakiś okres 2-3 tygodni urlopu a nie co chwila jakieś mecze, a to KMŚ, a to reprezentacje a to spraingi.

Oficjalnie: Luis Henrique w Interze 7 czerwca 2025 | 20:21   

Gość w końcówce sezonu pokłócił się ze sztabem OM i wyszedł z niego typowy Brazol. Oby u nas nie miał takich odpałów i żeby miasto go nie zniszczyło.

Kto w sztabie nowego trenera Interu - Christiana Chivu? 7 czerwca 2025 | 10:40   

Tak, ten

Kto w sztabie nowego trenera Interu - Christiana Chivu? 7 czerwca 2025 | 08:14   

Tylko w piłkę grało się inaczej i pewniej mniej. Porównaj intensywność dwumeczu z Barceloną w 2010 i teraz.

Nie mniej ciekawy jestem czy nowy sztab lepiej przygotuje i będzie lepiej zarzadzal siłami. Nasi zawodnicy w tym sezonie wyglądali czasem jakby przed meczem przebiegli 1/4 maratonu.

Sommer żegna Inzaghiego: Dziękuję za zaufanie i pasję 5 czerwca 2025 | 20:43   

Janek to akurat powinien być wdzięczny Inzaghiemu jak mało kto bo po słabym okresie w Monachium ten postawił na niego z buta. Z drugiej jednak strony jaki był wybór? Solidny ale nic więcej Audero?

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama