Dni w serwisie
Komentarzy
Sky: Marotta będzie nowym prezydentem 4 czerwca 2024 | 05:47
Mówił, że będzie pracował do 2027 i emerytura a potem, że dopóki mu zdrowie pozwoli
Co czeka Ebenezera Akinsanmiro? 2 czerwca 2024 | 00:01
Zabijcie mnie ale on zagrał końcówkę z Lecce z tego co pamiętam więc debiutował w pierwszym składzie.
Romano: Inter dogadał się z Barellą ws. umowy 31 maja 2024 | 20:08
Widać, że po wtorkowym spotkaniu zarządu i Inzaghiego z Oaktree wszystko ruszyło na nowo i klub działa już sprawnie. Oby tak dalej a Milan i Juve niech patrzy i się uczy, że w dzisiejszej Polsce też można budować takie legendy.
Di Marzio: Lautaro zaakceptował ofertę Interu! 31 maja 2024 | 14:55
To jak chłopaki? Kogo mieliśmy kupić za to 100 mln za Lautaro? A nie czekaj...
Agentura działała na wyższy kontrakt, zobaczyła gdzie jest limit i gacie pełne bo zbyt wiele nie ugrał.
Jeśli nic złego w klubie się nie wydarzy Lautaro zakończy tu pewnie karierę.
Odejście Pavarda nie jest niemożliwe? 31 maja 2024 | 12:25
Nie to, że ten ale my nie potrzebujemy zawodnika do postawy za Pavarda bo mamy Bissecka. Trzeba za ten hajs poszukać kogoś na ławkę + kupić Buongiorno.
Marotta przygląda się zawodnikowi Juventusu 30 maja 2024 | 17:01
Zarówno Rabiot i Hermoso oczekują takich pensji, że z miejsca stali by się TOP3 najlepiej zarabiającymi graczami. Nie stać nas na tak drogich rezerwowych.
Guarin: Jestem alkoholikiem 30 maja 2024 | 12:49
Paweł polecam chatgpt do tłumaczeń - zdecydowanie lepiej sobie radzi niż google. (edycja 2024.05.30 12:49 / vlodek2532)
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych