Ranga: Król strzelców Serie A

Hagaen

Użytkownik

Imię i nazwisko: Maciej
Data urodzenia: 10 marca 1989
Wiek: 37 lat
Województwo: warmińsko-mazurskie
Rejestracja: 7 maja 2012
Ostatnie logowanie: 31 lipca 2026 | 10:12
Informacje o sobie: wielki fan Sneijdera, grafika komputerowa, architektura i budownictwo, DOBRA muzyka, książka i film, granie komputerowe i robienie mebli

5204

Dni w serwisie

4600

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Massimo Moratti precyzyjnie o sytuacji Sneijdera 4 grudnia 2012 | 18:14   

Branca wszystko powiedział wtedy, więc teraz w żadne sprostowania nie wierzę.

Sneijder day - (Komunikat Wesa) 3 grudnia 2012 | 19:08   

Chrisu, wczoraj myślałem, że jednak spoko z Ciebie człowiek, a Ty z takim tekstem... masakra, człowieku, nie obrażaj innych po prostu. Swoje możesz myśleć. Swoją drogą: Ciekawi mnie bardzo, jak Ty byś się na jego miejscu zachował. Dałbyś sobie zmniejszyć pensję o 1/4? I się szantażować? Bez względu na Twoją odpowiedź, szczerze wątpię. Od kiedy Fassone przyszedł to się nagle wzieliśmy za politykę niedrogich i tanich piłkarzy w utrzymaniu tak? Każdy mówił, że zaczeli traktować piłkarzy niemal jak szmaty, rozstania były raczej w niefajnym tonie, a Ty Brance i spółce tak przykalskujesz? Chodzi o szacunek, pojmij to wreszcie, choć po tym jak się zwracasz do ludzi, to wątpię czy rozumiesz to słowo. W każdym razie - klub się ośmiesza na całej linii - najpierw proponują taką kasę, a potem to co? Hamsik i Cavani mają nowe umowy Internazionalisto, a uwierz mi - przy obecnym stanie i sytuacji choćby Wesa, to Inter nie zapłaci im więcej za sezon niż w Napoli - a tak się składa, że Napoli nas wyprzedza i będzie w stanie im zaoferować więcej niż my, jak zarząd się nie opamięta. Nie dojdą do nas, a Ty Chrisu jak zaczniesz pracować, to wtedy pogadamy. Koledzy dobrze piszecie, kontuzje trzeba wkalkulować w ryzyko i się od nich ubezpieczać. A teraz, nie dość, że obniżyli drastycznie wartość Wesa, to jeszcze podważyli swój prestiż i wiarygodność. Inter z takim zachowaniem to chyba dąży, żeby średniakiem być. Gdzie szacunek i klasa? Branca i ten drugi niech swoje kontrakty obniżą o 1/4, bo jak na razie nic dobrego nie widziałem, żeby z ich rządów wynikło. A Strama nie ma jaj, mimo wszystko - śpiewa jak mu zagrają.. Wporządku było wywalenie Julione w chamski sposób, Pazziniego jak załatwili, a teraz Wesa. Wyjaśnijcie mi zatem, dlaczego Stanković i Chivu są w tym zespole jeszcze - 0 meczów w tym sezonie. Czemu jest MIlito, który nie ogarnia już, czemu ich się nie wypierdzieli? Zawiść. brak szacunku i konflikty zniszczą ten wspaniały klub, a tekst MM... on chyba nie kuma co robią jego żołnierzyki..

Sneijder day - (Komunikat Wesa) 3 grudnia 2012 | 13:05   

Loon, dokładnie. Nagle piłkarze mają być odpowiedzialni, tak? Ale co z tymi, którzy im składają oferty? Jasne, rozrzucajmy kasę, później się to załatwi zmuszając zawodnika do podpisania nowego kontraktu... Aris... zdaje się, że Ty nie rozumiesz jednego... Twój wyśniony duet z Napoli jest nierealny. Wg nowej polityki klubu, podobno nie stać nas na Sneijdera, a Ty myślisz, że Hamsik i Cavani to po ile będą chcieli zarabiać? Poza tym, jakie fochy, jaka gra bez serca? O czym Ty mówisz? On się denerwował, właśnie dlatego, że nie wychodziło.

Trener i piłkarze po meczu z Palermo 3 grudnia 2012 | 12:32   

@ drogi Adr05, nic nie jest tłumaczone translatorem tutaj. Uwierz, że nasza załoga dość często używa specyficznego języka, często używając metafor i frazeologizmów, których translator nigdy w życiu nie przetłumaczyłby na Polski w taki sposób. Jeśli masz zastrzeżenia, to proszę przedstaw do których fragmentów - może na przyszłość będę wiedział nad czym mam popracować, choć nie wydaje mi się, żeby coś było nagminnym błędem. Weź pod uwagę, że piłkarze są z różnych krajów, które mają odmienną kulturę i często charakterystyczny sposób mówienia.Pozdrawiam

Dybala: Byłem blisko transferu do Interu 3 grudnia 2012 | 00:15   

Mieliśmy młodziutkiego i zdolnego Castaignosa, i co? I został mu sezon zmarnowany, przez nieudolnych wówczas szkoleniowców, ale jednak... Inter ma problem z adaptacją do gry własnych wychowanków. Chyba Obi gra najczęściej do tej pory.

Pereira: Inter spełnionym marzeniem 2 grudnia 2012 | 18:38   

Dokładnie. On ma straszliwe dośrodkowania, ale musi je wykonywać, bo pełni rolę skrzydłowego na całej linii, a przecież nominalnie bliżej mu do obrońcy, a nie atakującego...

Stankovic i Chivu zagrają z Lazio? 2 grudnia 2012 | 18:37   

InterForEver... mylisz się. Liczę, że przypadkiem. Powinieneś napisać raczej: "Fajnie, ŻE dawno nie grali." Liczę, że nie zagrają. Bardzo na to licze. Trzeba ich sprzedać, puki cokolwiek można dostać z tego.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama