Ranga: Esordienti

ML9320

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 20 października 2000
Wiek: 26 lat
Województwo: pomorskie
Rejestracja: 23 października 2024
Ostatnie logowanie: 11 lutego 2026 | 14:34
Informacje o sobie: W serwisie krótko. Z Interem od dawna

478

Dni w serwisie

182

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Dimarco błyszczy - szpilka w stronę Inzaghiego? 13 stycznia 2026 | 12:48   

Pełna zgoda. Jeśli Dimarco z sezonu mistrzowskiego to 10/10, to w tym momencie to jakieś max siedem. I to w dużej mierze tylko dzięki temu, że strzelił te dwa gole.

Misja ucieczki odroczona - Inter 2-2 Napoli (relacja) 12 stycznia 2026 | 10:44   

Jedyne co by się zmieniło, to dwa dodatkowe punkty. To że wygralibyśmy rzutem na taśmę nie skasowałoby obrazu całego meczu, który pozostawiał wiele do życzenia i wyglądał jak zapętlona taśma (który to już taki mecz, gdzie mamy te same błędy i ten sam scenariusz). Można wygrać i widzieć elementy do poprawy, jak i przegrać i widzieć pozytywy, jak dla mnie jest to całkiem normalna sprawa. Jasne, są ludzie którzy idą albo na maksa w hurraoptymizm albo na maksa w krytykę, ale nie widzę ich tutaj dużo.

Misja ucieczki odroczona - Inter 2-2 Napoli (relacja) 11 stycznia 2026 | 22:45   

Szkoda gadać. Już się wydawało że idziemy na przełamanie i mamy dużą przewagę, to dwa gole z przypadku, bicie głową w mur i nic niewarte wrzutki. Sommer tradycyjnie nie pomógł, a bardzo pewny w ostatnich miesiącach Akanji dzisiaj do spółki z Bisseckiem najsłabszy. Niedosyt jest, seria nadal trwa ale punkt trzeba szanować. Jeśli się nie wysypią na meczach z ogórkami w następnych kolejkach, to przewagę można powiększyć w ten sposób. Forza Inter i głowy do góry, doczekamy się w końcu tej dużej wygranej :p

Wyjazdowe zwycięstwo w Parmie: Parma 0-2 Inter (relacja) 7 stycznia 2026 | 22:43   

Wygrana z gatunku tych, którymi wygrywa się mistrzostwa. Dużo nieskuteczności, niedokładności i kopaniny, ale są trzy punkty, jest czyste konto i to grając w połowie rezerwowym składem. Parma z wyjątkiem tego spojenia nie stworzyła sobie nic. Brawo i teraz oby w końcu wygrać duży mecz w niedzielę i odstawić Napoli na siedem punktów. Forza Inter!

Inter pewnie pokonał Bolognę - Zieliński z pięknym golem (relacja) 4 stycznia 2026 | 22:41   

Eleganckie zwycięstwo, dawno takiego nie było, a z mocniejszym rywalem to już w ogóle. I jasne, gola strzelili późno, ale dominacja totalna od początku do (prawie) końca. Prawie, bo Sommer mający jedną poważniejszą interwencję odwala coś takiego i zamiast 3:0 mamy 3:1 i nerwówkę. To nie pierwszy gol na jego konto i pozostaje mieć nadzieję, że skoro już ma bronić, to może odpłaci się nam za te błędy broniąc dobrze w Lidze Mistrzów.

Poza tym minusy to Barella (jak zwykle niestety) i Dimarco, który dzisiaj chyba dosłownie nie miał dobrego dogrania, niezależnie czy po ziemi czy górą (asysta przy golu to bardziej przypadek). Wszystko albo za mocne, albo bramkarz to łapie, albo piłka zatrzymuje się na pierwszym rywalu. Są to jednak małe minusy, ogólna ocena jest jak najbardziej pozytywna za dzisiaj. Oby tak dalej, Forza Inter!

Zwycięstwo w Bergamo! Atalanta 0-1 Inter (relacja) 28 grudnia 2025 | 22:37   

Typowa wygrana z ostatnich miesięcy: niby dominujemy, niby pachnie tym golem, ale nic nie chce wpaść. Boją się strzelać, wszystko chcą załatwić podaniami i mają opory przed jakimkolwiek ryzykiem w ofensywie. A jak już się zdarzy strzał, to ląduje na trybunach albo przynajmniej poza bramką (o dzisiejszym strzale Barelli nie ma co mówić nawet). Gdyby nie ten prezent, to pewnie skończyłoby się remisem albo jakimś golem z przypadku w końcówce (pewnie dla Atalanty). Nie wspominam o nerwówce do końca, bo nie potrafią uspokoić gry albo zamknąć meczu, mimo że mają okazje.

A skoro już o Nicoli wspomniałem, to kompletnie nie rozumiem opisywania go jako kluczowej postaci. On od wielu miesięcy (jeszcze za Inzaghiego to było widoczne) jest bardzo przeciętny, robi dużo szumu z którego nic nie wynika, konkretów praktycznie nie daje, robi błąd za błędem, najbardziej go widać gdy macha rękami itp. Dzisiejszy mecz dobitnie pokazał, że on moim zdaniem na ten moment nie jest do pierwszego składu. Zresztą pozostali ze środka (Hakan i Mkhitaryan) też obniżyli loty, co moim zdaniem jest głównym powodem, dla którego w tylu meczach mamy ciężary. Dosłownie, na ten moment byłbym bardziej spokojny o wynik widząc środek z Zielińskim niż Barellą i Hakanem, czyli tymi niby “kluczowymi”.

Jednak co by nie było: jesteśmy liderem na koniec roku, w LM pewnie zagramy na wiosnę, wyniki w miarę się zgadzają. Nie mam pełnego zaufania do Chivu i uważam, że latem potrzebna jest kompletna przebudowa środka pola (albo powrót do formy obecnego), ale trzymam za niego kciuki. Jeśli da radę skończyć sezon w przyzwoity sposób, to dałbym mu jeszcze kolejny sezon. Jeśli jednak znowu niczego nie osiągniemy, to Marotta i Amerykanie powinni się rozglądać za kimś nowym na ławkę. Póki co, Forza Chivu i Forza Inter! Jesteśmy liderem i oby tak zostało.

Inter odpadł z Superpucharu Włoch (relacja) 19 grudnia 2025 | 22:14   

Cóż, jeszcze więcej parcia na podania i wrzutki co dwie minuty zamiast na ćwiczenie takiego podstawowego elementu gry jak strzelanie, to na pewno daleko zajedziemy. To jest widoczne od wielu miesięcy, ale dzisiaj szczególnie rzucało się w oczy. Można zaryzykować i zagrać szybką piłkę za plecy? Gdzie tam się na to zdecydują, lepiej na bok do kolegi po schemacie który cała liga zna już na pamięć.

No nic, jedno trofeum straciliśmy, na szczęście to najmniej istotne. Oby te kilka dni więcej odpoczynku dobrze spożytkowali (najlepiej na ćwiczenie strzelania, bo może w końcu ktoś zauważy, że to się opłaca).

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama