Ranga: Gracz 1. drużyny

Drago194

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 19 października 1994
Wiek: 31 lat
Województwo: wielkopolskie
Rejestracja: 7 maja 2012
Ostatnie logowanie: 7 lipca 2025 | 18:04
Informacje o sobie: piłka nożna, informatyka

4811

Dni w serwisie

1367

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Valcareggi: Mazzarri przejdzie do Interu 11 marca 2013 | 19:21   

Oby nie, naczelny płaczek Serie A jest nam niepotrzebny. Jak dla mnie, to są dwie opcje, pierwsza to Laurent Blanc, a druga to Marcelo Bielsa. Są w zasięgu, mają doświadczenie, a co najważniejsze mają jaja.

Moratti: Branca i Stramaccioni? Dokonam wyboru 11 marca 2013 | 17:58   

Tu nie ma o czym myśleć, Strama, Branca, Ausilio i Combi ze swoim sztabem powinni w trybie natychmiastowym zostać wyjebani z Interu.

Strama: Nie możemy się teraz poddać 11 marca 2013 | 00:43   

Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie rozumiem. Co do ciężkiej cholery wyobrażał sobie Strama wystawiając taki skład? Bez Cassano, Alvareza i Kovacicia? Jedyni kreatywni piłkarze zaczynają mecz na ławce rezerwowych? O co to do cholery chodzi?

Wypowiedzi zawodników po meczu z Bologną 11 marca 2013 | 00:41   

Jeżeli chodzi o Stankovica to kompletnie mi brak słów na tego człowieka. Duma z grania w koszulce Interu? To jakiś żart, czy prowokacja? Drużyna lepiej przygotowana fizycznie? To na co do ciężkiej cholery idzie kasa od Morattiego? Co wy, na lody chodzicie po treningu? Lepszym zespołem w drugiej połowie? No tutaj to już pojazd po całości....

Moratti: Władze klubu też ponoszą winę 10 marca 2013 | 17:41   

Co ten wywiad niby zmieni? Odpowiedź jest prosta, absolutnie nic, w Interze dalej będą pracować niedorozwoje pokroju Branci, Ausilio czy Combiego.

Oriali: Nigdy nie wrócę do Interu 9 marca 2013 | 18:50   

Mylisz się Klinsi, na tym stanowisku to akurat potrzeba kogoś z doświadczeniem i renomą. Po za tym to Lele załatwił nam "transfer stulecia" czyli Ibra=40 mln + Eto'o

Oriali: Nigdy nie wrócę do Interu 9 marca 2013 | 16:32   

Oj Lele, ranisz mnie tymi słowami.... Ile ja bam dał, żeby na miejsce tych idiotów Ausilio i Branci przyszli Lele i Leonardo.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama