Ranga: Talent z 1. składu

maestro84

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 5 marca 1984
Wiek: 41 lat
Województwo: małopolskie
Rejestracja: 14 maja 2012
Ostatnie logowanie: 20 sierpnia 2025 | 10:47
Informacje o sobie: z Interem od 1998 roku

4848

Dni w serwisie

2161

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Premium: Suning gotowe wydać 150 milionów w lecie 30 marca 2017 | 13:31   

Ja już sam nie wiem, co jest u nas realne a co nie. Nazwiska podawane przez te dziennikarzyny zmieniają się jak w kalejdoskopie. Manolas + Rodriguez - to faktycznie byłoby wzmocnienie i w sumie najbardziej by mi na tym zależało. A co do panów na "B" może i trochę racji masz, ale szkoda było by wyrzucać ze składu któregoś z tych ofensywnych zawodników, jakimi dysponujemy, na rzecz bądź co bądź niewiadomej, bo trzeba sie umiec jeszcze zaadaptować w nowych warunkach.

Premium: Suning gotowe wydać 150 milionów w lecie 30 marca 2017 | 13:14   

@Gambit mądralo, Berardi i Beradeshi lepsi Twoim zdaniem od Perisica, Candrevy, Icardiego? Może jeszcze powiesz że bardziej doświadczeni? :D

Inter wycenił Murillo 29 marca 2017 | 23:10   

Do pozbycia są Brozovic, Palacio i Biabiany. Murillo bym zostawił, bo nie sądzę, żeby to był jakiś nieodwracalny spadek formy.

Premium: Suning gotowe wydać 150 milionów w lecie 29 marca 2017 | 22:40   

Który z trzech wymienionych zawodników będzie, w odniesieniu do aktualnego składu, wzmocnieniem ?

CdS: Przynajmniej 60 mln za Perisicia 25 marca 2017 | 23:16   

haha brawo Suning! :)

Rebbe: Żadnych sygnałów ze strony Interu 23 marca 2017 | 13:24   

heh no dobra Panowie, przekonaliście mnie. Po prostu nie zniósłbym sytuacji, kiedy np. takie 2-3 miliony zdecydowały by o tym, że nie my pozyskalibyśmy Rodrigueza, tylko np. juvki. To była by głupota. Także niech się targują, może i racja, ale niech ostatecznie nie zrobią głupoty.

Rebbe: Żadnych sygnałów ze strony Interu 22 marca 2017 | 23:52   

Mam nadzieję, że go pozyskamy, bo obrona do poprawy to podstawa u nas. Nie rozumiem, dlaczego robią Chińczyki cyrk o parę groszy, planując równoczesnie wydać w okienku cieżkie miliony za grajków na pozycje, które mamy znacznie lepiej obsadzone.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama