Ranga: Gracz 1. składu

Wiktor

Użytkownik

Imię i nazwisko: Wiktor
Data urodzenia: 30 czerwca 1982
Wiek: 43 lat
Województwo: małopolskie
Rejestracja: 18 maja 2012
Ostatnie logowanie: 30 lipca 2021 | 17:22
Informacje o sobie: Nerazzurro

4784

Dni w serwisie

1940

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Suning chce zatrzymać Barbosę, odejdą inni? 30 grudnia 2016 | 15:27   

I słusznie. Popieram ich decyzję i konsekwencję.

Gabigol ambasadorem PES-a 28 grudnia 2016 | 00:31   

Nie da się nie zgodzić i faktycznie są zajebiści, chociaż kosztują sporo. Ja wydaje tylko jak na daną pozycje nie mam dobrego gracza w zespole lub nie mogę go ściągnąć za free. Przyjąłem też zasadę, że wydaję mniej niż zarabiam (dla fanu). Niemniej jednak mało się to opłaca, bo budżet nie przechodzi na kolejny sezon (na neymara nie odłożysz ;) i w kolejnym pewnie wydam co do grosza. Niestety szrot i szkółka ograniczają miejsca, a sprzedaje się tu dużo ciężej niż w poprzedniej.

Średnia ilość kibiców - Inter na szczycie 28 grudnia 2016 | 00:00   

To co się wydarzy jak zaczniemy progres i powrót na szczyt?
Szacun dla tych którzy na niebiesko ubijają tupaniem Meazza.
Forza Inter!

Gabigol ambasadorem PES-a 27 grudnia 2016 | 23:51   

Niestety grywam tylko w Fifę. Nowa moim zdaniem jest zdecydowanie trudniejsza zarówno w symulatorze jak i menagerze od poprzedniczki i sprawia dużo więcej frajdy.
Tam Barbosa daje radę, chociaż w pierwszym sezonie też stawiałem częściej na Candrevę i Barbara wchodziła za niego lub Icara. Grałem 4231. Icar sezon zakończył z 18 bramkami na 3 miejscu. A najlepiej prezentowali się wspomniany Icar, Brozo (wygryzł Banegę za składu), JM i ...(do kontuzji) Santon (ale to uroki gry).
W pierwszym sezonie Scudetto i Majster w Pucharze. Niestety odpadłem w ćwiartce UEFA z Atletico!?
Nie dokonałem żadnych transferów przed sezonem. Sprzedałem tylko to co było możliwe ze szrotu. (m.in Jojo, Nagatomo itp). Chociaż mało kto ich chciał i szli po cenie. W zimie podpisałem transfery za free. M.in Kościelnego i Ntep'a (Rennes), z ciekawszych jeszcze Saponarę i Costila na zmiennika Handy. O reszcie nie warto wspominać, ale na zmienników się nadadzą. Boki obrony za free wzmocnili Tremoulinas i Valencia (starzy, ale Seria A takich lubi). Dawno się tak nie bawiłem i nową Fifę mogę polecić z czystym sumieniem.
Teraz zaczynam nowy sezon 2017/2018 i tu już sięgnąłem do portfela po JM.Gimeneza z Atletico oraz za 45$ puściłem Ivana. Prognoza mediów 6mce, ale to w końcu Pazza Inter i wszystko się może zdarzyć ;)

Lucas Leiva łączony z Interem 26 grudnia 2016 | 21:47   

Nie mamy plagi kontuzji by być w takiej desperacji.
Zawodnik poprawny, nic więcej.
Trzeba ogrywać i lansować naszych, zwłaszcza tych "pod sprzedaż", którzy są równie dobrzy jak Leiva. Po co mieszać w składzie i ogrywać innych z kimś na pół roku. Przedłużanie po pół roku nie ma sensu jeśli chcemy wyrwać na tej pozycji topowego gracza. Dla mnie to strata czasu i rozmienianie się na drobne. Mam nadzieję, że to tylko plota.

Chiński klub zapłaci klauzulę Brozovića? 26 grudnia 2016 | 10:35   

Panowie 50$ za Brozo? Serio się jeszcze zastanawiacie? Przecież to irracjonalna cena i jeśli ktoś ją chce zapłacić to z pocałowaniem ręki. Brozo ok jest dobry, ost. stabilizuje formę. Jego wartość rynkowa może nawet będzie rosła. Ale jeszcze chwilę temu był hejtowany i chciano go oddać za darmo a 20-30 które dawały kluby z PL brano za dar losu.
Sprzedać za 50 dołożyć ile trzeba i ściągnąć tego Verratiego jeśli tylko to realne i sam gracz będzie chciał przejść, jeśli nie to za część tej kwoty można kupić równie dobrego gracza. Ja nie widzę problemu. Pytanie tylko co na to gracz, bo na emeryturę faktycznie za wcześnie ale przykład Oscara pokazuje że rządzi $.

AC Milan z Superpucharem Włoch 24 grudnia 2016 | 13:55   

Wole przeczytać 5 zbędnych niż ominąć jeden ważny.
Strona zaspokaja potrzeby wszystkich i jeśli komuś nie pasuje lub go nie interesuje, to po prostu nie czyta i nie komentuje, bo to nie jest obowiązkiem. Zawsze może zignorować.
Dla części taki post, analiza sytuacji i formy rywali jest istotna.
A niektóre komentarze są wyrazem braku szacunku do autora, który poświęca tym czy innym postem prywatny czas byśmy byli na bieżąco z informacjami. Także wyluzujcie i jak nie pasuje to po prostu pomińcie.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama