Ranga: Gracz 1. składu

Wiktor

Użytkownik

Imię i nazwisko: Wiktor
Data urodzenia: 30 czerwca 1982
Wiek: 43 lat
Województwo: małopolskie
Rejestracja: 18 maja 2012
Ostatnie logowanie: 30 lipca 2021 | 17:22
Informacje o sobie: Nerazzurro

4813

Dni w serwisie

1940

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Możliwi zastępcy Handanovica 18 grudnia 2016 | 21:08   

Standardowy temat w przypadku Handy. Bardzo bym żałował gdyby odszedł, ale akurat jemu to się należy bo i tak udowodnił swoją lojalność.

Stefano Pioli po meczu z Sassuolo 18 grudnia 2016 | 21:06   

Komentarz do którego nie mogę się przyczepić. Powiedział jak jest. Cieszy mnie ocieplenie stosunków z Gabigolem.

J.Rodriguez: wkrótce zdecyduję o mojej przyszłości 18 grudnia 2016 | 21:04   

Chelsea daje za niego 75$ co przy obecnych wynikach obu naszych drużyn raczej zamyka temat.

Ausilio o Jovetiću i Gabigolu 18 grudnia 2016 | 17:03   

Czyli jak zawsze wiemy, że dalej nic nie wiemy, a argumenty nie trzymają się kupy.

GdS: Inter w formacji 3-4-2-1 na Sassuolo 17 grudnia 2016 | 11:17   

Icardi z uwagi na błędu w ustawieniu gra cały czas podwajany a nawet potrajany, często musi grać tyłem do bramki. Broni się sam statystykami bo nie dostaje zupełnie wsparcia i wiele bramek po prostu kradnie wykazując się sprytem. Jest cały czas pod grą, broni co jest rzadkością u napastników w Serie A. Jego drybling nie raz pokazywał, ale jego styl jest prosty i nie oczekuję od niego magicznych zwodów tylko skuteczności. Ma dobrą głowę. Trudno wygrywać każdy pojedynek, dojście do piłki czy strzału jak cały czas musi walczyć z 2-3 obrońcami. Higuain ma Dybalę, Kalinic Valero i Ilicica, MIlik Insignie i można tak wymieniać a Icar niestety często jest sam na połowie i walczy o długie podanie lub centrę od Candrevy. Gdyby Icar grał w innym klubie który dałby mu odpowiednie wsparcie, byłby jeszcze skuteczniejszy.
Do pozostałych rzeczy odniosłem się w pierwszym wpisie. Po prostu nie lubie bezzasadnego jechania po człowieku który od 2 sezonów ratuje nam dupę podobnie jak Handa.

Facco: Inter? Nie do pomyślenia 17 grudnia 2016 | 09:53   

Wszystko spoko ale zanim doczekamy się zmian (na szczytach) o których mówicie, to może po prostu najpierw zaczniemy należycie korzystać z tego co mamy i przestaniemy irracjonalnie ustawiać skład i zaczniemy właściwie obsadzać pozycje oraz wykorzystywać potencjał graczy którzy na to zasługują w obliczu notorycznie słabej gry wybieranych. Niczym nie ryzykujemy i w najgorszym wypadku będziemy dalej grac tak samo słabo czekając na zmiany na wspomnianym szczycie, więc nie możemy tym nic przegrać a możemy sporo wygrać?

GdS: Inter w formacji 3-4-2-1 na Sassuolo 17 grudnia 2016 | 09:49   

Od Icara wara. Jak sam powiedziałeś bronią go statystyki, co w tak nie poukładanym klubie i grze zespołu oraz bez należytego wsparcia ze strony innych piłkarzy w polu jest nie lada wyczynem. Jeśli ktoś aktualnie wyobraża sobie nasz zespół bez Icara to powinien odstawić leki.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama