Dni w serwisie
Komentarzy
Zadanie wykonane. Pewna wygrana Interu 5 grudnia 2020 | 22:42
@Huragan1410 chwal Conte póki wygrywa. Niektóre drużyny mają lepszy atak niż Bologna. W końcu obwołałeś się ekspertem profesjonalnego prowadzenia drużyny. Czekam z niecierpliwością na twoje profesjonalne komentarze przy kolejnych meczach. Dokładnie takie jak ten o szaliku. (edycja 2020.12.05 22:51 / Darkos)
Zadanie wykonane. Pewna wygrana Interu 5 grudnia 2020 | 22:37
Ja stwierdzam fakty. Z monolitu obrony z początku zeszłego sezonu, jesteśmy w momencie w którym obrona jest tylko słowem, a bramki tracimy na zawołanie. Czy oprócz starty Godina były jakieś istotne zmiany? Akurat pisze przy ygranym meczu, bo za chwilę będzie przegrany, kiedy akurat Lukaku nie siądzie piłka. A wtedy inna rozmowa będzie. Tylko że to się jakoś nie zmienia na lepsze i jak zacytował@As279b - z tak dziurawą obroną trofea to tylko marzenie. Ale cieszmy się że dzisiaj tylko jednego gola nam Bologna strzeliła. To wielki dzień obrony Interu :)
Zadanie wykonane. Pewna wygrana Interu 5 grudnia 2020 | 22:14
Mogę się tylko domyślać co im kazał robić/nie robić, że w tym momencie prawie nie ma drużyny która nie potrafi nam wsadzić minimum jednej bramki. I dzisiaj to potwierdzają własnie w tym momencie. (edycja 2020.12.05 22:14 / Darkos)
Zadanie wykonane. Pewna wygrana Interu 5 grudnia 2020 | 21:48
Słyszę od komentatorów, że Inter nie miał tak słabych statystyk w obronie na tym etapie ligi w swojej historii. Potem sobie przypominam że kiedyś w obronie brylowali gracze typu Jonathan. To jednak wtedy myślę - co ten Conte odjebał z tą drużyną? (edycja 2020.12.05 21:49 / Darkos)
Zadanie wykonane. Pewna wygrana Interu 5 grudnia 2020 | 20:07
Wszyscy ulubieńcy Conte w komplecie oprócz Kolarova. No to cała nadzieja w Lukaku -jak zwykle (edycja 2020.12.05 20:08 / Darkos)
Czy Manchester United rozważy zatrudnienie Conte? 5 grudnia 2020 | 17:10
Jest szansa. Bierzta go!
Gagliardini zapracuje na nowy kontrakt? 4 grudnia 2020 | 19:57
Nie widzę podstaw do nowego kontraktu - tak jak to @Oba podsumował.