Dni w serwisie
Komentarzy
United zaoferuje 40 mln euro za Icardiego? 12 lutego 2015 | 22:04
W United za dobrze się nie dzieje, ale 40 mln za Icardiego to jakiś absurd totalny. Mają już tam swojego młodzika niezłego na to miejsce.
Moratti krytykuje Moggiego 4 lutego 2015 | 08:15
Stare dziadki się wyzywają jak w przedszkolu :)
LIVE: Okno transferowe jest zamknięte 2 lutego 2015 | 17:26
raczej powinni się skupić całkowicie na pozyskaniu dobrego defensora,
Vidić wyróżniony przez WhoScored 12 stycznia 2015 | 15:19
Guarin jest akurat najlepiej notowanym piłkarzem Interu a WhoScored.com
Shaqiri: Chcę zdobyć mistrzostwo z Interem 12 stycznia 2015 | 11:37
Mimo reprezentowania Szwajcarii to łatwo zauważyć, że dużo kibiców podkreśla jego bałkańskie pochodzenie i razem z Vidiciem, Kovaciciem (i Kuzmanoviciem?) może budować dalej środowisko fanowskie Interu w Serbii, Chorwacji i okolicach, odwołując się do pamięci o Stankoviciu i Mihajloviciu. Z resztą jego umowa z Nike może się przydać, widać, że jest aktywny na Facebooku czy Instagramie i teraz poza reklamą Nike może robić marketing Interu.
Gasperini: Gol Icardiego niesłusznie uznany 12 stycznia 2015 | 11:16
O czym on mówi w ogóle... Kto kogo popychał? Z resztą to nie balet, na litość boską.
Oceny za mecz Inter 3-1 Genoa 12 stycznia 2015 | 11:13
Akurat uważam, że bramkarz może dostać 8.0 nawet kiedy zespół stracił 3 gole, bo nie jest oddzielnym bytem na boisku, którego samotnie rozlicza się za stracone bramki.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych