Ranga: Solidny rezerwowy

darren

Użytkownik

Imię i nazwisko: Darek
Data urodzenia: 13 lipca 1995
Wiek: 27 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 27 maja 2012
Ostatnie logowanie: 28 stycznia 2022 | 12:26
Informacje o sobie: Interista, wyznawca Antonio Conte

3534

Dni w serwisie

1599

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Gosens podpisał kontrakt (akt.) 27 stycznia 2022 | 18:12   

Ponoć ma do końca lutego pauzować.

Dzeko: Wspaniale jest zdobyć bramkę w 90. minucie 22 stycznia 2022 | 23:40   

Obecnie to jedynie Alexis wnosi odpowiednią jakość. Dzeko ma problemy ze skutecznością, ale ma też inne zalety. Dzisiaj znowu wygrał masę pojedynków w środku pola i wywalczyć kilka faulów. Cicha, mało widoczna praca, ale to dlatego Inzaghi lubi trzymać go na boisku. Lautaro kolejny mecz jest niewidoczny i wpadł w kolejną zapaść - już 405min bez bramki, a do meczu z Napoli nie potrafił trafić do bramki przez ponad 500min. Dzeko w okresie swojej impotencji przynajmniej dawał asysty. Lubię Lautaro i uważam, że krytyka w jego stronę często jest przesadzona, ale jak widzę gdy Dzeko staje się kozłem ofiarnym, to bronię Bośniaka, bo jest piłkarzem lepszym i od Lautaro i od połamańca Correi. Pod względem liczbowym i pracy na boisku.

Caicedo zastąpi Correę? 20 stycznia 2022 | 10:23   

Kolejny połamaniec. Już lepiej nie kupujmy nikogo. Jest Perisić, od biedy będzie można zagrać jednym napastnikiem.

Strzelecka niemoc Dżeko 18 stycznia 2022 | 14:02   

Pełna zgoda Banikowy. Dzeko zawsze słynął z marnowania okazji, wystarczy sobie przypomnieć jego pierwszy sezon w Romie. Ale ma też inne zalety, których nie wszyscy dostrzegają. W meczu z Atalantą wszyscy pamiętają go ze zmarnowanych okazji i błędny decyzji w pobliżu ich bramki, ale gość wygrał sporo długich piłek w środku pola i je mądrze rozprowadzał. Do tego pomagał w obronie. Nie bez powodu jest pierwszym wyborem dla Inzaghiego obok Lautaro. Edin to inteligenty piłkarz, ale dla innych będzie drewniakiem :)

Strzelecka niemoc Dżeko 17 stycznia 2022 | 23:55   

Ma gorszy moment, tak jak miał niedawno Lautaro, nic nadzwyczajnego. On ma 35 lat i to normalne. Poza tym krytyka w jego kierunku jest przesadzona, jak zresztą w kierunku każdego piłkarza Interu, który ma gorszy moment. Tak samo było z Barellą czy Lautaro.

Sensi w Genui, Thorsby w Mediolanie? 16 stycznia 2022 | 18:09   

Są lepsi w Serie A.
Frattesi, Svanberg, Ricci, Nandez. Thorsby to przeciętniak.

Marotta znów sięgnie po Dybalę? 14 stycznia 2022 | 14:16   

Od lat mam do niego słabość i marzę by do nas dołączył. Dybala w obecnym Interze robiłby kosmiczne liczby. Vidal prawdopodobnie odejdzie po sezonie, nie wiadomo co z Sanchezem, więc spora część wynagrodzenia może się zwolnić. Nie chcę odejścia Sancheza, ale jeśli przyjdzie za niego Dybala to będzie to kolejny masterclass w wykonaniu Marotty.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama