Ranga: Gracz 1. składu

darren

Użytkownik

Imię i nazwisko: Darek
Data urodzenia: 13 lipca 1995
Wiek: 30 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 27 maja 2012
Ostatnie logowanie: 14 października 2025 | 13:41
Informacje o sobie: Interista, żołnierz Antonio Conte

4889

Dni w serwisie

1945

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Zamorano: Vidal latem trafi do Interu 8 lutego 2020 | 14:06   

Zależy w jakiej roli. Po sezonie pewny odejścia z pomocy jest Valero i prawdopodobnie ktoś z dwójki Gagliardini/Vecino. Jeśl Chilijczyk zaakceptowałby rolę doświadczonego rezerwowego (coś jak teraz w Barcelonie) to niech wbija, lepszego z takimi umiejętnościami nie znajdziemy. Wtedy pomoc Barella, Brozović, Eriksen, Vidal, Sensi, Gaga/Vecino na papierze jest najlepsza w lidze. Jedyny minus jest taki, że odpuścimy Tonaliego, bo zwyczajnie nie byłoby dla niego miejsca.

Inter myśli o nowych wahadłach? 6 lutego 2020 | 12:50   

Gosens to piłkarz skrojony pod Conte, bardzo tak. Cancelo to raczej plotka.

Lukaku w europejskiej czołówce 3 lutego 2020 | 14:21   

Inter chciał go docenić finansowo i by to zrobił po sezonie, ale Pani Icardi dalej szczekała w mediach i klub miał zwyczajnie dosyć.

Dublet Lukaku, przełamanie Interu 2 lutego 2020 | 22:56   

Zaczęliśmy grać po zejściu Eriksena (słabe zawody) i przejściu na klasyczne 352, w którym na ten moment gra nam się po prostu lepiej. Świetna zmiana Sancheza, który pokazał, że wciąż ma to coś, tylko musi grać w ataku, a nie jak z Fiorentiną na pozycji "10". Na plus również Young, Brozović, Barella (po zmianie pozycji) no i Lukaku. Na minus Esposito, tragiczny występ w którym marnował każdą piłkę jaką dostał pod nogi. To wciąż nie ten poziom. Pozytywnie się nastawiam na przyszłe spotkania, gdzie rywale będą z wyższej półki niż Udinese czy Lecce, co da nam więcej miejsca do rozwinięcia skrzydeł.
Aha, jeszcze miałem coś napisać o Vecino, ale zapomniałem, że w ogóle był na boisku.

CdS: Plany na letnie zakupy Interu 1 lutego 2020 | 14:24   

Co do wahadeł to jest jedno poważne nazwisko, Meunier z PSG. Aczkolwiek może być ciężko go wyciągnąć, mimo iż kończy mu się kontrakt po tym sezonie,

Mourinho: Eriksen nie miał już motywacji 1 lutego 2020 | 13:26   

Oczywiście, że ma rację. Przykładu nie trzeba daleko szukać - Ivan Perisić w Interze.

CdS: Plany na letnie zakupy Interu 1 lutego 2020 | 13:24   

Zamiast Castro wolałbym Tonaliego

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama