Ranga: Gracz 1. składu

darren

Użytkownik

Imię i nazwisko: Darek
Data urodzenia: 13 lipca 1995
Wiek: 31 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 27 maja 2012
Ostatnie logowanie: 19 stycznia 2026 | 16:00
Informacje o sobie: Interista, żołnierz Antonio Conte

4986

Dni w serwisie

1957

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Frattesi w cieniu: czy zimą odejdzie z Interu? 9 listopada 2025 | 11:09   

Po pierwsze, wchodził w obecny sezon z kontuzją i gdy inni byli w pełni przygotowani, to on musiał nadrabiać braki.
Po drugie, to nie jest piłkarz do 352. Chivu miał na niego plan, który zakładał że gra wyżej, ale go nie wdrożył, bo nie dostał odpowiednich piłkarzy. Skoro nie pasował Inzaghiemu, to i Chivu nie będzie skoro gra to samo.
Dobry piłkarz, ale ewidentnie Inter nie jest mu pisany. Ja bym bardzo chciał mieć kogoś takiego na wejścia z ławki, bo potrafi zrobić coś z niczego, ale obawiam się, że samemu Davide to nie leży i chce grać.
Tylko nie dawać go Conte. On zrobił z McTominaya MVP ligi, który jest podobnym typem piłkarza.

Przewidywany skład Interu na mecz z Kairatem: Esposito od pierwszej minuty 4 listopada 2025 | 11:57   

To jest mecz dla Pio i Bonnego. Lautaro niech odpocznie. Thuram niech dostanie parę minut, a na Lazio na galowo wypoczęty Lautaro i Thuram

Lautaro bez gola? To tylko statystyka, nie problem w Interze 4 listopada 2025 | 11:53   

Lautaro jest problemem jedynie dla osób, które nie rozumieją piłki.

Inter rozważa zmiany w pomocy. Frendrup na celowniku, Diouf i Zieliński mogą odejść 2 listopada 2025 | 11:05   

Nie wiem jak w styczniu, ale zakładając, że Genoa spadnie do Serie B, to Frendrup może być do wyjęcia za sensowne pieniądze, a kogoś takiego nam chyba brakuje. (edycja 2025.11.02 11:06 / darren)

TOP i FLOP: Roma 0-1 Inter - test dojrzałości zaliczony 21 października 2025 | 12:27   

Doceniając czyste konto, do topu dałbym Akanjiego zamiast Acerbiego, bo jednak raz ten Dovbyk mu się urwał i jakby lepiej przymierzył to byłoby 1:1.

Inter Chivu – zmiany kosmetyczne, styl wciąż Inzaghiego 20 września 2025 | 16:10   

Nie dostał piłkarzy by myśleć nad zmianą sposobu gry.

Inter odłożył ostatni transfer – szansa wróci zimą? 5 września 2025 | 09:30   

Kuźwa kolejne wynalazki ze słabszych lig. A był De Winter do ogarnięcia za podobną kasę i ograny w Serie A.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama