Ranga: Gracz 1. składu

darren

Użytkownik

Imię i nazwisko: Darek
Data urodzenia: 13 lipca 1995
Wiek: 30 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 27 maja 2012
Ostatnie logowanie: 14 września 2025 | 17:41
Informacje o sobie: Interista, żołnierz Antonio Conte

4859

Dni w serwisie

1944

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Sanchez w zamian za Insigne? 12 sierpnia 2021 | 18:36   

Dokładnie Superofca. Poza tym Insigne tu nie pasuje, to nie jest napastnik. Sanchez jest podatny na kontuzje, ale jak jest zdrowy to potrafi dać bardzo dużo. Warto go mieć na ławce.

Dzeko przebywa w Appiano (akt.) 11 sierpnia 2021 | 13:31   

Też tak myślę Klinsi

Dzeko przebywa w Appiano (akt.) 11 sierpnia 2021 | 11:01   

Ja tam bardziej na niego czekam niż na Correę

Dzeko w ciągu 72 godzin, później Zapata lub Correa 9 sierpnia 2021 | 12:40   

Luk, tyle że Palacio nas kosztował 10mln, a nie 40

Sabato: Trzeba będzie zadowolić się Dzeko 7 sierpnia 2021 | 13:19   

"Jeśli masz Ferrari, musisz je utrzymać, ale jeśli nie masz pieniędzy, musisz je sprzedać" - Amen

Moratti: Messi? Zrobiłbym wszystko 7 sierpnia 2021 | 12:26   

Już pomijając Messiego, Moratti był jak był, ale kochał ten klub i jak kasa się skończyła to z niego odszedł. Natomiast Zhangowie mają klub w dupie, liczy się tylko biznes (nie mam im tego za złe, nie każdy jest taki sam), więc wyprzedadzą co wartościowszych piłkarzy i dopiero stąd odejdą, a nie po scudetto, gdy wartość zespołu była wysoka i wtedy trzeba było go sprzedać.

Kto za Lukaku? Karuzela nazwisk nabiera tempa 7 sierpnia 2021 | 12:14   

Icardi spalił za sobą wszystkie mosty jeśli chodzi o powrót. Poza tym czytałem, że interesuje się nim Tottenham w razie odejścia Kane'a.
Vlahović powinien być numerem 1 do zastąpienia Lukaku, ale nas nie stać, bo Zhang część kasy schowa do skarbonki. Zapata to nie ten poziom co Lukaku, w dodatku ma już 30 lat, ale jak patrzę na inne nazwiska łączone z Interem to wydaje się być złem najmniejszym. Oby tylko udało się Kobrze zbić za niego cenę, bo 40mln to będzie większe przepłacenie niż 70mln za Vlahovicia. Dzeko na ławkę może być. Dumfries na wahadło i modlić się, żeby odpalił i nie okazał kolejną gwiazdą jednego turnieju.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama