Ranga: Pulcini B

Andrea Stramaccioni

Użytkownik

Imię i nazwisko: Andrea Stramaccioni
Data urodzenia: 9 stycznia 1976
Wiek: 47 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 29 maja 2012
Ostatnie logowanie: 4 października 2022 | 23:01
Informacje o sobie: Wielki trener jak i człowiek. Okrywca talentu Kovaczewicza. Wybawca Interu przed Serią B.

4136

Dni w serwisie

90

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Wywiad: Mbaye w łóżku z Natashą (+video) 28 maja 2013 | 22:50   

@Sergio16 Przywiązałem się do Interu i trudno jest mi się z nim rozstać, dlatego śledzę na bieżąco newsy. Poza tym dużo piszecie na stronie o mnie, a uwielbiam o sobie czytać :D FORZA!

Sky: Strama nie chce przejść do Genoi 28 maja 2013 | 22:28   

Genoa to dla mnie za słaba poprzeczka. Dla trenera z moim doświadczeniem nie ma pracy w tym kraju. Słyszałem, że Real Madryt poszukuje nowego sternika. Myślę, że dogadam się z Florentino Pérezem w tej sprawie i od następnego sezonu będę szkolić Królewskich. Praca w Interze uczyniła mnie lepszym trenerem, bardziej dojrzalszym i właśnie dla tego stawiam sobie wyżej poprzeczkę - nie żebym ''leciał'' na kasę, czy coś.. Mam po prostu swoje ambicje. FORZA!

Wywiad: Mbaye w łóżku z Natashą (+video) 28 maja 2013 | 22:21   

@Sergio16 Twój komentarz też nic nowego nie wnosi ani również nie śmieszy młodzianie. Zawsze popierałem wolność słowa w zespole i niech tak też będzie na tym forum. Ibrahima to piłkarz, który ma potencjał. Myślę, że Mazzarri wykorzysta jego możliwości tak jak ja starałem się to robić. Pozdrawiam Wasz zasłużony trener. FORZA! ps. Marco zadzwoń do mnie :D

Wywiad: Mbaye w łóżku z Natashą (+video) 28 maja 2013 | 14:51   

Kiedyś zostałem zaproszony do tego programu ale odmówiłem, ponieważ byłem zajęty planowaniem strategi meczowej i trenowaniem mojego byłego ukochanego klubu. Mam nadzieje, że Walter będzie prowadził Inter równie dobrze jak ja. FORZA!

Ulivieri: Strama musi zachować spokój 27 maja 2013 | 22:28   

Zdecydowałem się w końcu wypowiedzieć publicznie po bardzo trudnym okresie w mojej karierze trenerskiej. Staram się być zawsze bardzo spokojnym i opanowanym. Nie potrafię zrozumieć Massimo, przecież nie można mnie oceniać po kilku meczach.. Dodam, że drużyna była w ciężkiej sytuacji, zdetronizowana przez kontuzje i błędy sędziowskie, ale nie można nam było zarzucić braku walki na boisku. No cóż takie sytuacje się zdarzają, Teraz będę zaopatrywać w moje doświadczenie i wiedzę inny klub, który będę kochać jak Inter. FORZA!

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama