Ranga: Juniores Berretti

Turbot

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 11 marca 1986
Wiek: 37 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 30 maja 2012
Ostatnie logowanie: 29 marca 2023 | 03:39
Informacje o sobie:

3956

Dni w serwisie

458

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Tomović trafił do szpitala 2 marca 2015 | 18:29   

Niedobrze.

Kovacic: Jestem bardzo religijny 19 lutego 2015 | 14:27   

Mateo trafił z tym wyznaniem na dobry moment, mamy wszak ostatnio w polskim internecie modę na obnoszenie się ze swoją religią/jej brakiem. Jeśli wiara pomaga mu w życiu i na boisku, można się tylko cieszyć :) Oby tylko nie usiłował nawracać na siłę kolegów w szatni ;)

Jak może wyglądać Inter z Cassano? 31 stycznia 2015 | 16:33   

@Javier4Zanetti; Mieliśmy napastnika "z charakterem", Osvaldo. Efektem tego jest obecna szarpanina, która niezbyt służy atmosferze w zespole... Co do ustawienia, zgadzam się z przedmówcami. Nie należy zakładać że Brozovic z marszu wywalczy miejsce w podstawowej 11. Poza tym, jest on rzeczywiście pomocnikiem ofensywnym, ustawienie go na środku w parze z Kovacicem nie rokuje zbyt dobrze w kontekście walki o piłkę. Poza tym może dojść do konfliktu interesów, obaj panowie specjalizują się w kreowaniu gry. Nie wykluczałbym ich wspólnej obecności na boisku, ale widziałbym ją w przypadku ustawieniu Kovacica na pozycji zajmowanej w tym ustawieniu przez Cassano. Przede wszystkim jednak należy założyć że jest to wariant skrajnie ofensywny, który stosowany byłby raczej w sytuacjach wyjątkowych (np: 60' minuta, Inter przegrywa 2 bramkami). W standardowym układzie widziałbym Medela na pozycji Kovy, tego przesuniętego na miejsce Cassano, a Antonio w roli zmiennika.

Campagnaro: Ważne, żeby nie przegrywać 18 stycznia 2015 | 15:44   

Jako że nie było mi dane oglądać meczu (czytając sprawozdanie odpuściłem sobie ewentualną powtórkę), nie powinienem się wypowiadać na jego temat. Zwracam jednak uwagę na jedno: Campagnaro jest typowym obrońcą. Posługując się angielską terminologią, jest to "Full Back", nie "Wing Back". Jego zadaniem jest nie dopuszczenie do utraty gola przez jego drużynę. Na tym się skupia i to jest dla niego główny priorytet. Bezbramkowy remis jest w kontekście jego roli w zespole wynikiem korzystnym. Nie doszło do utraty gola, "nie mam sobie nic do zarzucenia". Inna sprawa że o ile mi wiadomo, nie jest to tyle zasługa naszej formacji obronnej, co raczej braku właściwego wykończenia akcji drużyny Empoli...

Juventus - Inter (zapowiedź) 6 stycznia 2015 | 20:26   

Zwycięstwo wydaje się być niezbyt realne, jedyne co przychodzi mi do głowy to wykorzystanie elementu zaskoczenia i (zgodnie z kilkoma wcześniejszymi opiniami) gra do przodu. Jednak przy obronie Starej Damy, może się to okazać brzemienne w skutkach. A raczej mogłoby być, ponieważ szczerze wątpię w to że Mancini podejmie tego rodzaju ryzyko...

Leonardo, Dunga, Coutinho i brazylijski Inter? 1 kwietnia 2014 | 14:18   

To na pewno prawda. Brazylijska kawa jest spoko, ale jej walory smakowe pozostają jednak w tyle wobec kawy kolumbijskiej. Byłem w Meksyku i widziałem. Maicon musi powrócić!

Frajerski remis Interu 1 kwietnia 2014 | 13:57   

LOL XD

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama