Dni w serwisie
Komentarzy
Nainggolan zbombardował marzenia Interu 27 lutego 2017 | 15:18
Luzik panowie. Myślę, że wytknięcie błędów za mecz nie powinno skutkować takim oburzeniem. Czy "prawdziwy kibic" powinien używać tylko kurtuazji i patosu jak cały świat wielkiej piłki?
A z mojej strony: zmiany ewidentnie za późno. Brak ryzyka w pozytywnym tego słowa znaczeniu, czyli brak kreatywnych zagrań i brak ruchu do piłki w środku pola. Roma także popełniała błędy, a my nie korzystaliśmy z tego. Nie wgrywajcie jazdy, że zagrali super mistrzowsko.
Moim zdaniem jest ewidentny problem w pomocy, choć piłkarzy mamy dobrych. Musicie przyznać, że jazda na pałę prawie do chorągiewki i wrzutka stamtąd, albo wrzutka z obrony na wiwat do Ikara, to słabe taktyki na zespoły pokroju Romy.
Niepewna przyszłość D'Ambrosio 21 lutego 2017 | 18:21
Jeśli zgodzi się na bycie zmiennikiem w przyszłości, to na pewno powinien zostać.
Cafu: Gabriel musi grać 16 lutego 2017 | 17:53
Zbieganie z piłką do środka mało użyteczne. Hmm... lepiej jak Candreva na pełnej wbiega prawie do rogu boiska i stamtąd próbuje zajebać z całej siły dośrodkowanie ;D trochę mało merytoryczna polemika, ale nie rozumiem oceniania zawodnika, który praktycznie nie gra.
Derby dla Juve 7 lutego 2017 | 11:55
? W pierwszej połowie pressing był zabójczy dla jude. Niestety nie wykorzystaliśmy tego i ostatecznie martwy był nasz zespół - kondycyjnie w drugiej połowie :)
Derby dla Juve 6 lutego 2017 | 01:05
Znów bardzo ciekawy mecz. Moim zdaniem za dużo bazujemy na skrzydłach, a w środku pola jest duży chaos. Stefek mógłby wypróbować na taki mecz coś w stylu 4-4-2, czy tam 4-4-1-1 z mocno defensywnym nastawieniem i nawet J.Mario jako cofnięty za Icardim.
edit: Handa mistrz (edycja 2017.02.06 01:07 / turbocygan)
Feniks Piolego 30 stycznia 2017 | 11:57
Bardzo dobre podsumowanie. Pojawiło się kilka ciekawych sformułowań, jak np. o Ericu - "niewolnik terminu projekt" ;D propsy & forza Inter
Zwycięstwo w deszczowym Palermo 23 stycznia 2017 | 13:05
Że powinno skończyć się 5-0 dla nas, a Banega to taktyczny anarchista?