Ranga: Talent z 1. składu

Matt1

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 26 grudnia 1990
Wiek: 35 lat
Województwo: śląskie
Rejestracja: 8 maja 2012
Ostatnie logowanie: 11 września 2025 | 13:42
Informacje o sobie: muzyka hard&heavy, thrash metal, black metal, country; literatura fantastyczna, komiks amerykański; podróże; filmy akcji, horrory, fantasy, sci-fi, komedie

4876

Dni w serwisie

2189

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Politano ma skręconą kostkę (akt.) 7 listopada 2019 | 09:40   

Pozostaje Esposito. A Icar strzela jak opetany w PSG :) Ninja odgrywa główną rolę w Calgiari :) a my mamy braki kadrowe. Powodzenia Matteo! Wracaj jak najszybciej (edycja 2019.11.07 09:40 / Matt1)

Conte: Jestem wk....ny 6 listopada 2019 | 09:32   

To wiadomo nie od dziś, że u nas są braki kadrowe. Smutne, ze taka Slavia potrafi zremisowac z Barca, a my przegrywamy. To co sie wczoraj odjaniepawlilo to szkoda gadac. Jak sie nie kupi jeszcze 5 topowych zawodnikow to nigdy nic nie ugramy majac w skladzie przecietniakow jak Vecino, Gaglie, Valero, Asamoaha, chwalonych ostatnio Candreve czy Lazaro, a nawet seniora Godina, ktory swietne lata ma za soba. Conte dobrze powiedzial. Jednym skladem to mozemy walczyc o 2 miejsce w Serie A. Wypada taki Sensi i juz jest padaka w srodku pola.

Bastoni i Biraghi od początku, Sensi z ławki 1 listopada 2019 | 12:49   

no i fajnie. Mam nadzieje, ze nie zawala. Wierze w tych mlodych. Powinnismy sie powaznie zastanowic nad Tonalim z Bresci, bylby dobrym uzupelnieniem skladu

Marotta: Mercato? Brak opcji na rynku 1 listopada 2019 | 12:48   

Podoba mi sie wprowadzanie Esposito, czy Bastoniego. To może sprobowac z innymi graczami Primavery skoro zawodza Gaglia, Vecino, Valero, Lazaro. Kogos musimy mieć, skoro waska lawka.

Candreva, de Vrij i Lautaro po meczu z Brescią 30 października 2019 | 07:58   

Mam nadzieje, ze w meczu z BVB wytrzymamy kondycyjnie

Inter pokonał Brescię 30 października 2019 | 07:56   

Przed sezonem się dziwiłem, co u nas jeszcze robia Valero, Gagliardini i Vecino. Potrzeba konkretnych ludzi. Mam nadzieje, ze ktos nas wzmocni w zimowym mercato. Wczoraj truchlalem jak patrzylem na nasza obrone. Dobrze ze sa 3 pkt, ale grudzien tuz-tuz a jak wiadomo od lat to nasz najgorszy miesiac, przelomowy w walce o scudetto. Conte nie ma lawki i to widzi, dlatego katuje 1 sklad, bo boi sie wprowadzac ww.zawodnikow na "V". Nie wiem czemu Politano nie dostaje szans. Nie chce mi sie wierzyc ze tak obnizyl loty. Brescia natomiast pokazala ze potrafi rywalizowac z najlepszymi. Ladne przerzuty pilki, rozprowadzanie pilek, Tonali zapowiada sie na naprawde dobrego gracza

Lazaro: Chcę być podstawowym graczem 22 października 2019 | 07:26   

skonczy jak wielu bocznych obroncow przed nim. Do Cancelo zaden inny nabytek w ostatnich latach sie nie umywal. Teskno za Zanettim i Maiconem.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama