Imię i nazwisko: | |
Data urodzenia: | 26 grudnia 1990 |
Wiek: | 35 lat |
Województwo: | śląskie |
Rejestracja: | 8 maja 2012 |
Ostatnie logowanie: | 21 sierpnia 2025 | 14:18 |
Informacje o sobie: | muzyka hard&heavy, thrash metal, black metal, country; literatura fantastyczna, komiks amerykański; podróże; filmy akcji, horrory, fantasy, sci-fi, komedie |
Dni w serwisie
Komentarzy
Valencia dogadana z Kondogbią 29 września 2017 | 07:30
idz precz, jak spiewal Markowski Grzegorz.
Vanheusden wypada na kilka miesięcy 29 września 2017 | 07:30
no tak... Najlepiej powiedziec ze mamy kompletna obrone. Teraz widac jaka jest kompletna. Nie moge juz zdzierzyc wywiadow z Ausilio.
Spalletti: Nikt się przed nami nie położy 18 września 2017 | 21:30
mam nadzieje, ze z Cancelo nie zrobi sie drugi Santon. Jak slysze u nas kontuzje kolana to mnie mdli.
Vecino: Nie stawiamy sobie limitów 14 września 2017 | 07:15
Mauro chcial sie upodobnic do Wandy. Wyglada zalosnie, ale co to ma do rzeczy ;) oby robil swoje na boisku
Leonardo: Inter mnie zaskoczył 12 września 2017 | 20:51
hmm chocby mistrzostwo Niemiec i puchar z Dortmundem w przypadku Ivana, a korona krola strzelcow Serie A, skutecznosc w zdobywaniu goli w przypadku Ikara (juz jest lepszy niz Milito i inni nasi snajperzy od czasow Vieriego). Dla mnie obraza jest powiedziec, ze to nie sa mistrzowie w swoim fachu. Zreszta zainteresowanie ze strony chocby Mourinho nie wzielo sie z nikad. Nie lubie Perisica, ale nie wyobrazam sobie Interu bez tego gracza. Ikar za to jest killerem pola karnego i juz nie jednemu zamknal usta. Od tych dwoch oraz Handanovica zaczalbym ustalac 11. Cieszy fakt, ze do tego grona dolaczaja inni zawodnicy (w kestii waznosci i przydatnosci dla zespolu jak np Skriniar czy Valero)
"Uwolnić Gabigola" w Portugalii? 12 września 2017 | 07:14
dawać go do Ruchu, może uratuje Niebieskich od dalszych porażek. Barbosa cudotworca
Trzecie stroje Interu 2017-2018 12 września 2017 | 07:11
Extra :)