Ranga: Talent z 1. składu

Matt1

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 26 grudnia 1990
Wiek: 36 lat
Województwo: śląskie
Rejestracja: 8 maja 2012
Ostatnie logowanie: 21 czerwca 2026 | 08:29
Informacje o sobie: muzyka hard&heavy, thrash metal, black metal, country; literatura fantastyczna, komiks amerykański; podróże; filmy akcji, horrory, fantasy, sci-fi, komedie

5159

Dni w serwisie

2280

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Stankovic: najpierw reprezentacja, potem rozmowy o powrocie do Interu 26 maja 2026 | 07:08   

Nie chciałbym, żebyśmy się go pozbywali. Co najwyżej wypożyczenie do silniejszego zespołu Serie A, który plasuje się w środku tabeli ale ocieraj o pierwszą 10. Oczywiście to wszystko przy założeniu, że do klubu przyjdzie Kone i Paz. Bo jeśli nie ma co liczyć na tak mocne wzmocnienia to Stanko, Topalovic to beda nasze jedyne wzmocnienia w środku i wcale to nie jest takie nieprawdopodobne ;p

Mourinho znów w Realu? Dumfries z Interu na liście życzeń 25 maja 2026 | 11:03   

Jeżeli powiążą tę transakcję z Pazem to jestem za. Ale to byłoby zbyt piękne :)

Frattesi na wylocie z Interu. CdS: konflikt z Chivu i poszukiwanie nowego klubu 25 maja 2026 | 11:03   

zapewne pójdzie na wypożyczenie, jak Asllani. Nie dostaniemy za niego konkretnej forsy, po tak słabym sezonie.

Fabregas: lepiej dla Nico Paza Mourinho czy Como? 25 maja 2026 | 11:01   

Lepiej jak zrobi przeskok do takiego zespołu jak Inter, niż Real. Nawet jeśli kiedyś miałby grać w szeregach Królewskich, to wydaje mi się, że lepiej jakby stopniowo piął się w górę. U nas jest porządek, może nie ma za dużo hajsu, nie ma gwiazd pokroju Mekambe, ale jest większy spokój, mnie kaprysów.

Conte odchodzi z Napoli: nie zdołałem zjednoczyć otoczenia 25 maja 2026 | 10:58   

Trzeba mu oddać jedno: tam gdzie idzie zdobywa mistrzostwo, ale pozostawia po sobie skłóconą szatnię. Może to wina pupilków, których każe sobie sprowadzać. Jest dobry w odgruzowywaniu, uporządkowaniu zespołu pod swoje dyktando, ale jego projekty nie trwają zbyt długo. Ja go cenię za to co u nas zrobił, bo na ligę jest w porządku. W pucharach mu nie idzie, być może ma w sobie pewne ograniczenia, któych nie potrafi przeskoczyć. Cały nakład sił idzie na ligę, a puchary traktuje po macoszemu

Ostra wymiana zdań De Laurentiisa z Conte o mistrzostwie Interu 25 maja 2026 | 10:51   

Grubo :D Po De Laurentisie w sumie można było się spodziewać takiego doboru słów.

Inter nie rezygnuje z 3-5-2. Chivu szykuje tylko warianty 25 maja 2026 | 07:15   

Skoro ten system przyniósł nam 3 scudetta i kupę innych pucharów po wielu latach posuchy to znaczy że działa. Mamy piłkarzy pod te ustawienie więc czemu nie? Dużo zależy też od transferów.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama