| Imię i nazwisko: | |
| Data urodzenia: | 26 grudnia 1990 |
| Wiek: | 36 lat |
| Województwo: | śląskie |
| Rejestracja: | 8 maja 2012 |
| Ostatnie logowanie: | 21 czerwca 2026 | 08:29 |
| Informacje o sobie: | muzyka hard&heavy, thrash metal, black metal, country; literatura fantastyczna, komiks amerykański; podróże; filmy akcji, horrory, fantasy, sci-fi, komedie |
Dni w serwisie
Komentarzy
Stankovic: najpierw reprezentacja, potem rozmowy o powrocie do Interu 26 maja 2026 | 07:08
Nie chciałbym, żebyśmy się go pozbywali. Co najwyżej wypożyczenie do silniejszego zespołu Serie A, który plasuje się w środku tabeli ale ocieraj o pierwszą 10. Oczywiście to wszystko przy założeniu, że do klubu przyjdzie Kone i Paz. Bo jeśli nie ma co liczyć na tak mocne wzmocnienia to Stanko, Topalovic to beda nasze jedyne wzmocnienia w środku i wcale to nie jest takie nieprawdopodobne ;p
Mourinho znów w Realu? Dumfries z Interu na liście życzeń 25 maja 2026 | 11:03
Jeżeli powiążą tę transakcję z Pazem to jestem za. Ale to byłoby zbyt piękne :)
Frattesi na wylocie z Interu. CdS: konflikt z Chivu i poszukiwanie nowego klubu 25 maja 2026 | 11:03
zapewne pójdzie na wypożyczenie, jak Asllani. Nie dostaniemy za niego konkretnej forsy, po tak słabym sezonie.
Fabregas: lepiej dla Nico Paza Mourinho czy Como? 25 maja 2026 | 11:01
Lepiej jak zrobi przeskok do takiego zespołu jak Inter, niż Real. Nawet jeśli kiedyś miałby grać w szeregach Królewskich, to wydaje mi się, że lepiej jakby stopniowo piął się w górę. U nas jest porządek, może nie ma za dużo hajsu, nie ma gwiazd pokroju Mekambe, ale jest większy spokój, mnie kaprysów.
Conte odchodzi z Napoli: nie zdołałem zjednoczyć otoczenia 25 maja 2026 | 10:58
Trzeba mu oddać jedno: tam gdzie idzie zdobywa mistrzostwo, ale pozostawia po sobie skłóconą szatnię. Może to wina pupilków, których każe sobie sprowadzać. Jest dobry w odgruzowywaniu, uporządkowaniu zespołu pod swoje dyktando, ale jego projekty nie trwają zbyt długo. Ja go cenię za to co u nas zrobił, bo na ligę jest w porządku. W pucharach mu nie idzie, być może ma w sobie pewne ograniczenia, któych nie potrafi przeskoczyć. Cały nakład sił idzie na ligę, a puchary traktuje po macoszemu
Ostra wymiana zdań De Laurentiisa z Conte o mistrzostwie Interu 25 maja 2026 | 10:51
Grubo :D Po De Laurentisie w sumie można było się spodziewać takiego doboru słów.
Inter nie rezygnuje z 3-5-2. Chivu szykuje tylko warianty 25 maja 2026 | 07:15
Skoro ten system przyniósł nam 3 scudetta i kupę innych pucharów po wielu latach posuchy to znaczy że działa. Mamy piłkarzy pod te ustawienie więc czemu nie? Dużo zależy też od transferów.







































































































