Icardi, Spalletti, Zhang i Ausilio świątecznie

20 grudnia 2017 | 11:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Gennaro Gattuso wcielił się w rolę Grincha i oświadczył swoim graczom, że świąt nie będzie. Na szczęście Luciano Spalletti nie ma powodów, aby zabierać swoich graczy na karne zgrupowania i Nerazzurri mogli spotkać się na świątecznym przyjęciu.

Na spotkaniu nie brakowało też dziennikarzy, którzy skorzystali z okazji, aby porozmawiać z gośćmi.

Mauro Icardi:

- Nie jesteśmy szczęśliwi z powodu ostatniego rezultatu. Świętujemy jednak wspólnie Boże Narodzenie, aby uczcić drogę, którą przebyliśmy do tej pory razem.

- Sassuolo od kilku lat gra dobry futbol. Jesteśmy tego świadomi i spodziewamy się trudnego spotkania. Zrobimy wszystko, aby ponownie wygrać i pragniemy dobrze rozpocząć nowy rok.

Luciano Spalletti:

- Mamy nadzieję na intensywne Święta, bez wytchnienia, z uściskiem i dobrą zabawą. Musimy pozostać blisko zawodników, ponieważ nie są zespołem, który przegrał 3 - 1, lecz tym z 40 pkt. na koncie po 17 kolejkach. Należy się im szacunek.

- Często mówiąc o swojej drużynie, powtarzam, że fani tworzą drugi zespół. Są zawsze za nami i dobrze nam życzą w każdym meczu. Wspierali nas nawet po porażce i dzięki temu jesteśmy jeszcze mocniejsi.

Steven Zhang:

- Kontynuujemy walkę. Dołożymy wszelkich starań, aby rok 2018 był naszym rokiem. Nie będziemy więcej powtarzać "Inter is coming", lecz "Inter is ready".

- Ciężka praca i wysiłek wszystkich jednostek ciągnie Inter do przodu. Dokonaliśmy sporego postępu. Wiemy w którą stronę idziemy. Celem jest Liga Mistrzów. Jesteśmy podekscytowani rokiem 2018.

Piero Ausilio:

- Nigdy się nie zatrzymujemy. Jesteśmy przyzwyczajeni do pracy. W Anglii grają cały czas, a u nas podczas mercato ciężko jest odpocząć. Jesteśmy gotowi na ważne mecze, które przed nami. Jest jeszcze Puchar Włoch, jakby liga nie była wystarczającym powodem do utrzymania koncentracji.

- Na Derby będziemy więcej, niż przygotowani. Oprócz samego meczu chodzi też o rywalizację w której możemy sięgnąć po trofeum. Dla Interu to właściwy czas, aby coś wygrać. W przeszłości Puchar Włoch był dla nas szczęśliwy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich