Czekając na Derby

19 października 2018 | 10:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wielkie wydarzenia wymagają wielkiej oprawy. W tym sezonie przed meczem derbowym czuć szczególne napięcie, być może także dlatego że za nami przerwa reprezentacyjna i fascynaci calcio, są po prostu głodni Serie A.

78 tysięcy widzów na trybunach, specjalna choreografia i wielkie wsparcie dopingiem. Tak to ma wyglądać w niedzielę wieczorem.

Choć mecz się jeszcze nie zaczął, w pewnych aspektach Inter już wygrał. Będzie to najchętniej oglądany mecz tego sezonu, a na trybunach padnie rekord frekwencji w tym sezonie. Przy okazji Inter zainkasuje około 5 milionów z biletów. Nie będzie to rekord we Włoszech, ale będzie blisko.

Inter sprzedał 37 tysięcy karnetów i dlatego teraz przed każdym meczem, stadion już na starcie jest w praktyce w połowie wypełniony.

My już nie możemy się doczekać, a Wy jak spędzacie ostatnie godziny przed meczem?

Źródło: gds / inf.własna