Conte rozmawiał z Marottą

20 lipca 2019 | 10:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Efekt frustracji czy celowa zagrywka? Włoskie media sporo miejsca poświęcają analizie wczorajszego wystąpienia Antonio Conte, które spotkało się z natychmiastową reakcją ze strony klubu.

La Gazzetta dello Sport podaje, że szkoleniowiec zjadł kolację w towarzystwie dyrektora generalnego Interu. O czym rozmawiali? Marotta podobno wyjaśnił wszystkie trudności z jakimi boryka się klub na rynku transferowym, lecz zapewnił o realizacji wszystkich zobowiązań.

Na poniedziałek zaplanowano szczyt z udziałem Conte, Marotty, Ausilio i Stevena Zhanga. Po spotkaniu odbędzie się uroczysta kolacja, w której weźmie również udział Jindong Zhang. Czy dialogi przerodzą się w konkretne działania? Mamy taką nadzieję. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 6

Van Dall

Van Dall 20 lipca 2019 | 10:55   

Nie dostał zabawek i już się współpraca psuje?

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 20 lipca 2019 | 11:03   

Okno transferowe kończy się 2 września, ale zapewne inne były ustalenia, bo miał otrzymać graczy już do Lugano, część się udało, a część nie. Takie życie.

Luk

Luk 20 lipca 2019 | 12:40   

Wcześniej atmosferę mąciły boiskowe gwiazdki, teraz mąci gwiazdka trenerska.

maestro84

maestro84 20 lipca 2019 | 16:43   

A mi się właśnie postawa Conte podoba. Wreszcie ktoś stawia sprawe jasno, że szrotem nie będzie grał i chce oczekiwanych wzmocnień. Chcemy coś ugrać to musimy mieć zawodników z topu, a oni za grosze nie chodzą.

damianekk1985

damianekk1985 20 lipca 2019 | 17:24   

Van Dall Ty się określ kogo krytykujesz czy trenera czy zarząd bo tak to jesteś jaka taka chorągiewka czyli człowiek któremu nikt nie zaufa bez wartości . Wracając do tematu dobrze że Conte tak stawia sprawę w końcu to on będzie odpowiadał za wyniki a za pewne miał pewne rzeczy obiecane które się teraz przeciągają a piłkarze też potrzebują czasu aby się zgrać z zespołem

Van Dall

Van Dall 20 lipca 2019 | 17:25   

Póki co to my zawodników z topu chcemy się pozbyć i dla jednego szukamy wątpliwej jakości przepłaconego substytutu, a o zastępstwie drugiego nie słychać kompletnie nic. Na dodatek dno i wodorosty na skrzydłach są kompletnie ignorowane.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich