Ronaldo: Byłem w rozpaczy

15 kwietnia 2020 | 16:48 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Wszyscy fani Nerazzurrich z sentymentem wspominają okres, w którym Ronaldo brylował w składzie Interu, jednak czas spędzony w Mediolanie naznaczyła również bardzo poważna kontuzja. Legenda piłki nożnej powróciła w ostatnim wywiadzie do najmroczniejszych chwil w Mediolanie.

Początek kłopotów

- W pierwszym sezonie w Interze zacząłem cierpieć na przewlekłe zapalenie ścięgien. Poszedłem pod nóż, a kiedy wróciłem, od razu doznałem kontuzji - rozpoczął wywiad dla Forbes Brasil.

- Byłem w rozpaczy, a w głowie miałem mętlik, myślałem, że moja przyszłość jest zagrożona. Byłem bardzo młody i walczyłem o powrót, a potem doznałem kontuzji bezprecedensowej w świecie futbolu i nie wiedziałem, czy to będzie możliwe. Po ośmiu miesiącach nieobecności poszedłem do jednego z najlepszych specjalistów w Orlando, który powiedział mi, że będę musiał ponownie przejść operację, aby mieć nadzieję na normalne życie i że nie mogę dłużej grać na najwyższym poziomie.

Trudny moment po powrocie

- Gdy wróciłem na treningi, pojawiły się problemy z mięśniami, ale mimo to miałem zaufanie do lekarza i do swojego kolana. Miałem dużo siły, ale nie znałem jeszcze mocy, która napędzała mnie do odzyskania wszystkiego co straciłem. Spędziłem dwa miesiące w tej samej pozycji, ale nigdy nie myślałem o poddaniu się. Musiałem kontynuować walkę o swoje marzenie - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

HeyaMakumba

HeyaMakumba 15 kwietnia 2020 | 17:57   

Szacunek i podziw za walkę oraz zwycięstwo Ronnie ! (edycja 2020.04.15 17:59 / HeyaMakumba)

Hagaen

Hagaen 16 kwietnia 2020 | 16:10   

Mój idol...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich