Godin i Vidal w zawieszeniu

17 września 2020 | 22:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przedłuża się finalizacja głośnych transferów z udziałem Diego Godina i Arturo Vidala. Obie transakcje pozostają ze sobą ściśle powiązane finansowo, więc pat w rozmowach z Cagliari powstrzymuje zamknięcie sprawy Chilijczyka.

Inter zamierza najpierw rozwiązać sytuację defensora reprezentacji Urugwaju, a dopiero w drugiej kolejności ostatecznie domknąć transfer Vidala. Na ten temat pisaliśmy zresztą więcej w tym miejscu. Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport sugeruje jednak, że Godin nie osiągnął jeszcze porozumienia z nowym pracodawcą w kwestii swoich zarobków. Jego żądania mają przerastać możliwości finansowe Cagliari, lecz strony nie rezygnują z dalszych rozmów.

Póki co piłkarz kontynuuje przygotowania pod okiem Antonio Conte. Cały czas w treningu pozostaje także Arturo Vidal, który cierpliwie czeka na rozwój wypadków w Mediolanie. Chilijczyk nie wziął udziału w ostatnim sparingu Barcelony, lecz według doniesień Mundo Deportivo, powrócił do zajęć w ośrodku treningowym Blaugrany.

Jaki będzie finał tej historii? Pozostaje nam cierpliwie obserwować dalszy rozwój wydarzeń.

Źródło: La Gazzetta dello Sport / Mundo Deportivo

Polecane newsy

Komentarze: 6

superofca

superofca 17 września 2020 | 23:10   

Prawdę mówiąc wolałbym utrzymanie status quo.

Matt1

Matt1 18 września 2020 | 07:27   

męczy mnie temat Vidala. Mam mieszane uczucia co do jego persony

inter00

inter00 18 września 2020 | 09:50   

Czy aż tak bardzo musimy wypchnąć Godina? Przecież facet jest jednym z najlepszych obrońców u nas a my traktujemy go jak gówno wypychając do Cagliari, a jeszcze ściągając Darmiana jako następstwo to już totalnie plujemy Urugwajczykowi w twarz.

MAV

MAV 18 września 2020 | 10:09   

inter00 to chyba nie my go wypychamy tylko że chyba cos sam wspomniał, ale druga sprawa że nie robimy nic żeby go zatrzymać. Bardziej to wygląda: jest bo jest nie będzie to nie będzie taki stan obojętności wykazujemy.

inter00

inter00 18 września 2020 | 11:19   

@Mav- żaden klub który jest obojętny nie proponuje opłacania części pensji gracza którego oddaje

mroczny elf

mroczny elf 18 września 2020 | 13:23   

Nie wiem czy pamiętacie jak vidal po przejściu do Barcy wchodził z ławki i to rzadko wtedy mówił cos w tym stylu że nie liczył się z przejściem do Barcy by być zmiennikiem i żalił się że za mało gra i trener go poważnie nie postrzega u nas podejrzewam że go conte nie sprostuję bo ma nasrane w głowie większe ego niż umiejętności


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich