CAMPIONI 2021

 

Moratti: Lukaku, Barella i Hakimi byli decydujacy

2 maja 2021 | 21:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Massimo Moratti w ostatnim czasie niczym ognia unikał pytań o Scudetto dla Interu, lecz dzisiaj wreszcie mógł odetchnąć. Tytuł powrócił do Mediolanu! Jak legendarny prezydent skomentował sukces ukochanego klubu?

- Jestem wstrząśnięty. Towarzyszą mi wielkie emocje. Przeżywałem ten sezon z większą swobodą, ponieważ nie jestem już prezydentem. Jestem przesądny, więc w ostatnich dniach nie odpowiadałem na pytania dziennikarzy.

- Conte wykonał wyjątkową pracą, a zarząd okazywał mu wsparcie. Gdybym miał wybrać najbardziej istotnych graczy, powiedziałbym Lukaku, Barella i Hakimi. Eriksen był miłą niespodzianką drugiej części rozgrywek, a Handanović zaliczył naprawdę dobry sezon. Popełnił kilka błędów, ale fani powinni mu wybaczyć, ponieważ notował też niesamowite występy.

- Jak będę świętował? Założę koszulkę Interu. Mam ich tak wiele, że muszę tylko jedną wybrać. Moi byli piłkarze podarowali mi tyle prezentów, że po prostu nie wiem, którą wybrać, ponieważ nie chciałbym kogoś pominąć. Otworzę butelkę szampana i zadzwonię do wszystkich Interistów, na których telefony ostatnio nie odpowiadałem.

- Steven Zhang? Napisałem mu SMS-a, w którym pogratulowałem mu tego, co robi. Powiedział, że chciałby spotkać się ze mną w ciągu najbliższych dni, co z chęcią uczynię. Naprawdę go lubię, podobnie jak jego ojca. Mam nadzieję, że Inter na długo pozostanie w ich posiadaniu, oczywiście z Conte na ławce trenerskiej.

- Zawsze będę kochał Mourinho, bez względu na jego wybór. Byłbym szczęśliwy, gdyby powrócił do Włoch. Potrafiłby pobudzić świat futbolu, co zawsze robi. Życzę mu jak najlepiej.

Źródło: La Repubblica

Polecane newsy

Komentarze: 4

Ronaldo

Ronaldo 2 maja 2021 | 23:10   

Fajnie ma. Ja chciałbym oryginalną koszulkę Ronaldo. Pewnie taką ma.

KawaOpole

KawaOpole 3 maja 2021 | 00:29   

A ja bym chciał żeby na ostatni mecz u nas na stadionie przyjechali wszyscy wielcy naszego klubu od graczy z tripletty po wszystkich którzy zapisali się w naszych barwach jak Klinsman , Zenga ,Bergomi, Berti ,Baggio ,Zamorano....

smerf1600

smerf1600 3 maja 2021 | 02:13   

Dziś Zanetti swiętował w koszulce z Tripletty więc Moraś pewnie też wybierze tę najcenniejszą z całej swojej kadencji

Inter88

Inter88 3 maja 2021 | 13:39   

Ma się z czego cieszyć tak jak każdy i każda z nas. Odebranie tytułu dżuventusowi smakuje zajebiście!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich