Mourinho: To jest przyjaźń na całe życie

21 sierpnia 2021 | 12:40 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jose Mourinho bardzo ciepło wypowiedział się na temat byłego prezydenta Nerazzurrich, Massimo Morattiego, podczas wywiadu w telewizji DAZN. Trener Romy wspominał uczucia towarzyszące wspólnemu zdobywaniu Tripletty.

- Jego rodzina otworzyła mi drzwi - ​​powiedział Mourinho o Morattim - Od razu poczułem się częścią wspólnoty dobrych ludzi, którzy wspólnie tworzą atmosferę domu.

- Historia z udziałem jego ojca, jego marzenie o robieniu rzeczy historycznych było ambicją dzieloną z nami wszystkimi, to sprawiało, że ludzie z większą pasją podchodzili swojej pracy. "The Special", to był Moratti, przybyłem z tym tytułem, ale to on był kluczowym człowiekiem.

Jak Mourinho wspomina Triplettę?

- To była drużyna graczy, którzy wiedzieli, jak się zjednoczyć, rozumieli istotę bycia zespołem i to jest historia. Włożyliśmy wszystko w siebie, to był bardzo silny psychologicznie i taktycznie zespół, a w Barcelonie pomyśleliśmy, że nadszedł nasz czas.

- Pamiętam, jakby to było wczoraj. Moratti z pucharem Ligi Mistrzów wyglądał, jakby trzymał dziecko w dłoniach. Ta "filiżanka" stała się dla niego dzieciakiem. Doskonale wiedział, że to był ostatni uścisk między nami, był o wiele ważniejszy niż jakiekolwiek słowa, oznaczał: „Udało nam się, to jest przyjaźń na całe życie”.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

MrSly

MrSly

21 sierpnia 2021 | 13:45

Może jeszcze kiedyś do nas wróci ;p

inter00

inter00

21 sierpnia 2021 | 14:53

Oby nie, jest naszą legendą i lepiej żeby tak zostało

Chicken08

Chicken08

21 sierpnia 2021 | 16:36

Ja już czekam na mecz z Romą na GM

Gaspare

Gaspare

22 sierpnia 2021 | 01:17

Chciałbym pojechać na mecz z Romą na GM. Na pewno cały stadion witał by go oklaskami

Hagaen

Hagaen

22 sierpnia 2021 | 12:58

Zasłużył na oklaski bez cienia wątpliwości.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich