Rubin 3-0 Inter

22 listopada 2012 | 17:18 Redaktor: FReeFonix Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Inter Mediolan poległ w spotkaniu Ligi Europejskiej przeciwko Rubinowi Kazań 3-0. Zimna Rosja okazała się nieprzyjemnym terenem dla Mediolańczyków.

W tym spotkaniu w drużynie czarno-niebieskich wystąpili bardzo młodzi piłkarze. Średnia wieku Interu wynosiła 22,74 lat. Niestety, Nerazzurri nie potraktowali tego spotkania na serio. Już od pierwszych minut Rosjanie przycisnęli i to się opłaciło. W 2. minucie na listę strzelców wpisał się Karadeniz, który wykorzystał okropny błąd Juana Jesusa, który był blisko zdobycia bramki samobójczej. Od pierwszego kwadransu zaczęło się coś dziać pod bramką Rubinu. Niestety, nie było widać pomysłu na grę ze strony Interu, mało strzałów oddawanych na bramkę, które w większości były blokowane.

Na drugą połowę na boisko weszli Javier Zanetti oraz Rodrigo Palacio, którzy zmienili trochę styl gry. Inter dalej próbował coś strzelić, jednak to nie był dobry dzień dla tego klubu. Po stronie La Beneamaty dominowała nieskuteczność. Palacio minimalnie przestrzelił w sytuacji stu-procentowej, Coutinho wkręcał w ziemię obrońców rywali. Było to efektowne, ale nie efektywne. W 86 minucie Rubin wyprowadził zabójczą kontrę. Swoją pierwszą bramkę zdobył Rondon. Jak się okazało, to nie był ostatni gol w jego wykonaniu. W doliczonym czasie gry ten sam piłkarz podwyższył na 3-0. Piłkę dogrywał mu Karadeniz, natomiast Jose Salomon wygrał pojedynek biegowy z Donkorem i pokonał Beleca.

Cytując komentatora NSport:

- Nieważne czy grasz 1, 2, czy 10 składem, takie spotkania powinieneś wygrywać, a takie porażki zawsze bolą i świadczą o jakimś kryzysie w klubie.

Czy Inter obudzi się w Serie A i wygra w Parmie, w której traci punkty od kilku lat

Rubin Kazan 3-0 Inter (HT: 1-0)
strzelcy: Karadeniz 2, Rondon 86 and 90+2.

Rubin Kazan: 1 Ryzhikov; 2 Kuzmin, 27 Bocchetti, 76 Sharonov, 3 Ansaldi; 66 Natcho, 6 Orbaiz; 10 Kasaev  (Tore 61), 23 Eremenko (Eduardo 8), 61 Karadeniz; 22 Dyadyum (Rondon 59).
Pozostali na ławce: 24 Arlauskis, 9 Davydov, 25 Marcano.
Trener: Berdyev.

Inter: 27 Belec; 6 Silvestre, 23 Ranocchia (Donkor 73), 40 Juan Jesus; 42 Jonathan, 52 Romanò (Zanetti 46), 21 Gargano, 24 Benassi, 31 Pereira; 7 Coutinho, 88 Livaja (Palacio 46).
Pozostali na ławce: 12 Castellazzi, 28 Pasa, 48 Bandini, 61 Garritano.
Trener: Stramaccioni.