O nas

Informacje na temat powstania i historii serwisu www.intermediolan.com

Logo intermediolan.com

Historia serwisu

Oficjalną datą powstania serwisu intermediolan.com jest 12 stycznia 2002 roku. Pomysłodawcą i twórcą serwisu oraz jej redaktorem naczelnym jest Paweł Świnarski.

Nim wykupiona została obecna domena, serwis widniał w sieci pod kilkoma adresami z darmowym hostingiem. Na początku 2002 roku dzięki uprzejmości Cezarego Brzuzego z Kadra.pl będącego właścicielem serwisu www.seriea.pl, mogliśmy przez około rok czasu korzystać nieodpłatnie z hostingu a także domeny www.inter.seriea.pl. Był to okres wielu modyfikacji wyglądu strony, a także ulepszania jej pod względem technicznym i zastosowaniu bazy danych do stworzenia systemu dodawania akualności. Z powodu stale rosnącej oglądalnośći , strona musiała opuścić serwer i domenę seriea.pl i tym sposobem zarejestrowana została nowa domena, pod którą serwis widnieje do dziś: intermediolan.com

Od tamtej pory będąc już "na swoim" przez lata serwis stawał się coraz bardziej profesjonalny wraz z kolejnymi modyfikacjami. Szczególne podziękowania należą się w tym miejscu MaKs'owi i Jodmak'owi - pierwszym założycielom serwisu Liverpool FC (www.fcliverpool.pl), którzy wówczas bardzo pomogli swoją wiedzą techniczną podczas tworzenia jednej z "rewolucyjnych" w dziejach serwisu wersji. W dalszym okresie istnienia serwisu, dokonywane były mniejsze lub większe korekty wyglądu i zawartości merytorycznej.

W 2016 roku po najdłuższym w dziejach serwisu okresie bez zmian designu strony została stworzona najlepsza jak do tej pory wersja, którą w tej chwili przeglądasz.

Przez ponad 14 lat istnienia odwiedziły nas miliony internautów pisząc dzięsiątki tysięcy komentarzy. Serwis wielokrotnie przechodził zmiany, dochodziły nowe działy i rodziły się pomysły, które później spotkać można było na innych stronach, napisaliśmy tysiące newsów ze świata Interu, setki wywiadów, artykułów, ciekawostek i wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

W tym miejscu składamy wielkie podziękowania wszystkim ludziom, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się przy tworzeniu intermediolan.com, a przede wszystkim redaktorom, tym obecnym i tym, którzy byli w redakcji w przeszłości.

Historia zmian szaty graficznej intermediolan.com

intermediolan.com design

intermediolan.com design

intermediolan.com design

intermediolan.com design

intermediolan.com design

intermediolan.com design

intermediolan.com design

intermediolan.com design

Reklama