Regulamin serwisu

Zasady korzystania z serwisu.

I. Wstęp

1. Serwis www.intermediolan.com jest nieoficjalną stroną klubu F.C. Internazionale Milano. Serwis intermediolan.com nie jest powiązany z klubem F.C. Internazionale Milano oraz z jego zawodnikami. Prezentuje jedynie opinie własne oraz tłumaczenia artykułów z wielu źródeł na temat klubu.
2. Niniejszy regulamin dotyczy zasad korzystania z serwisu internetowego www.intermediolan.com
3. Nieznajomość treści regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
4. Data ostatniej aktualizacji regulaminu: 25.05.2018 r.
5. Rejestracja w serwisie jest równoznaczna z akceptacją tego regulaminu oraz polityki prywatności serwisu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
6. Treść polityki prywatności dotyczącej przetwarzania i ochrony danych osobowych dostępna jest tutaj.
7. Dane osobowe dostarczane przez użytkowników są wykorzystywane w sposób zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).
8. Serwis skierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat życia. W związku z tym Serwis zakłada, że z serwisu korzystają osoby pełnoletnie oraz osob powyżej 16 roku życia. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą korzystać z serwisu wyłącznie za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, które podczas rejestracji w serwisie wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka lub podopiecznego.
9. Prowadzeniem strony zajmuje się redakcja. Skład redakcji podany jest w stosownym dziale i może ulegać zmianom.

II. Rejestracja w serwisie

1. Korzystanie z serwisu oraz rejestracja poprzez założenie konta jest darmowe oraz dobrowolne.
2. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Konsekwencją wykrycia wielu kont tego samego użytkownika może być usunięcie kont.
3. Tylko zarejestrowany i zweryfikowany użytkownik może wypowiadać się pod treściami zawartymi na stronie za pomocą funkcji "komentarz".
4. Zabronione jest tworzenie nazw użytkownika zawierających słowa wulgarne i obraźliwe.
7.Po dokonaniu rejestracji, należy kliknąć w link weryfikacyjny, który zostanie przesłany na adres e-mail podany w stosownym polu podczas rejestracji.
8. W przypadku braku maila aktywacyjnego, prosimy o kontakt mailowy z adresu e-mail podanego przy rejestracji.
9. Niezweryfikowanie konta w ciągu 7dni od daty rejestracji może skutkować jego usunięciem.
10. Każdy zweryfikowany użytkownik ma prawo do edycji swoich danych zawartych w formularzu rejestracyjnym (oprócz loginu) oraz do usunięcia konta, które realizowane jest poprzez usunięcie wszystkich komentarzy i wpisów z czatu oraz anonimizację profilu tak, by uniemożliwiał identyfikację Użytkownika.
11. W celu usunięcia konta należy skontaktować się z redakcją.

III. Korzystanie z serwisu

1. Zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie oraz inne wykorzystanie materiałów zawartych na stronie bez wiedzy i przyzwolenia redaktora naczelnego serwisu.
2. W komentarzach i informacjach na profilu zabronione jest:
- używanie wulgaryzmów (używanie znaków np *** w celu zamaskowania danego słowa odbierane będzie jako użycie tego wulgaryzmu w pełnej jego wersji)
- obrażanie kogokolwiek
- zamieszczanie reklam i innych informacji noszące znamiona spamu
- pisanie z włączonym CAPS-LOCKIEM

IV. Sankcje

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi upomnienie a w ostateczności ban.
2. Użytkownicy, którzy zostaną zbanowani nie mogą pisać komentarzy.
3. W przypadku uporczywego spamu redakcja może nałożyć banicję bez ostrzeżenia.
4. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania w każdej chwili i cenzury komentarzy Użytkowników oraz ich wpisów na shoutboxie bez uprzedzenia i bez informowania o tym fakcie.

Reklama