Kłótnia Ibrahimovića z Leonardo

13 maja 2013 | 10:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Podczas gdy inni piłkarze PSG świętowali zdobyte Mistrzostwo Francji, między Leonardo i Zlatanem Ibrahimovićem doszło do ostrej wymiany zdań. Szwedzki napastnik był wyraźnie wściekły na Brazylijczyka co można zobaczyć na poniższym nagraniu.

O co złości się Zlatan? Z informacji jakie udało nam się znaleźć (via Tancredi Palmeri), napastnik wytypowany został do kontroli antydopingowej, gdzie został zaprowadzony przez Leonardo. Prawdopodobnie jednak zaszedł pewien problem i Szwed przez 20 minut czekał sam w pomieszczeniu, gdzie nikt się nim nie zajął, podczas gdy inni koledzy oblewali się w szatni szampanem.

- Dwadzieścia minut tam byłem! Nie mogłem wyjść! Byłem tam sam! Byłem tam sam! Zawsze musisz wszystko popsuć! Wyjdź stąd! - krzyczał Ibrahimović

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 10

willy

willy 13 maja 2013 | 10:26   

Co ma na celu ten news? Ze niby Leonardo po klotni z Ibra ,ma odejsc z PSG? :D Nie rozumiem

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 13 maja 2013 | 10:30   

Ciekawostka

Klinsi64

Klinsi64 13 maja 2013 | 10:44   

była gwiazda Interu kłóci się z byłym trenerem i być może next dyrektorem naszej drużyny ;)

Drakon

Drakon 13 maja 2013 | 12:21   

Biedny Zlatan poczul sie samotny :d

Dziarski

Dziarski 13 maja 2013 | 13:00   

mnie też by się nie chciało czekać w takiej sytuacji co nie zmienia faktu że jest chamem..

Internaldo

Internaldo 13 maja 2013 | 13:08   

Zlatan to taki samolub, jak sie ciesze, że juz u nas nie gra.

Wisnia_pl

Wisnia_pl 13 maja 2013 | 13:23   

Rozwydrzony gówniarz poczuł się samotny, bo musiał 20 minut poczekać sam na ludzi od kontroli antydopingowej. Dorośnij Zlatan!! Świętowanie tytułu chyba nie trwa we Francji 20 minut :0

Sergio16

Sergio16 13 maja 2013 | 14:19   

Mam nadzieję że to przybliży Leonardo do Interu.

Snake

Snake 13 maja 2013 | 15:55   

Piłkarz dobry, ale frajer jakich mało.

Javier4Zanetti

Javier4Zanetti 13 maja 2013 | 21:12   

Postawcie się w jego sytuacji :wygrywacie lige cieszycie się z kumplami na murawie po czym idą do szatni ,pić' szampana itd a wy siedzicie jak jakiś zjeb sami w pomieszczeniu 20 i nikt nie przychodzi .Też bym się wkurzył bo każdy woli bawic się z kumplami niż siedzieć i czekać gdy za sciagną słychać chóralne śpiewy i zabawe ;p