Oficjalne: Zanetti przedłużył kontrakt!

12 czerwca 2013 | 13:18 Redaktor: Randama Kategoria:Ogólna

Oficjalna strona Interu Mediolan poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Javierem Zanettim do 30 czerwca 2014 roku. Argentyńczyk postanowił więc pozostać na Giuseppe Meazza na kolejny rok.

- Z satysfakcją i dumą informujemy, że FC Internazionale przedłużyło o rok kontrakt z kapitanem Javierem Zanettim - brzmi oficjalny komunikat na stronie inter.it

Całą sytuacje skomentował sam zainteresowany:

- Przede wszystkim chciałbym podziękować klubowi za zaufanie. Rozmawialiśmy dużo o mojej kontuzji, ale postanowiliśmy zrobić razem kolejny krok. Klub po raz kolejny pokazał, że wierzy we mnie i moją pasję jaką jest Inter. Mam nadzieje, że za szacunek i uczucie szybko zapłacę na boisku. Wielkie podziękowania dla fanów, którzy obdarzyli mnie miłością, podobnie jak zespół, pokazując się tłumnie w sklepie chcąc kupić karnety, aby być dalej razem z nami. Robimy wszystko, abym jak najszybciej wrócił do zdrowia i był do dyspozycji trenera i kolegów.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 15

Internazionalista

Internazionalista 12 czerwca 2013 | 13:25   

ciekawe czy pensje obnizyl..

Kiksu

Kiksu 12 czerwca 2013 | 13:26   

- Przede wszystkim chciałbym poinformować klubowi za zaufanie.... translator działa jak należy :D

Randama

Randama 12 czerwca 2013 | 13:40   

Dokładnie

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 12 czerwca 2013 | 13:50   

niektórzy potrafia milczeć tygodniami, ale gdy znajda jakiś błąd to wyskakują pierwsi :D

Kuba

Kuba 12 czerwca 2013 | 14:06   

Super!

Wisnia_pl

Wisnia_pl 12 czerwca 2013 | 15:25   

Jeśli za małe pieniądze to ok.

DaNy

DaNy 12 czerwca 2013 | 15:42   

Komentarze Typu "za małe pieniadze to ok" sa dla mnie conajmniej smieszne ... Ja zawsze bede Kochał Inter a Inter niemal = Javier Zanetti to nasza ikona legenda i jeden z z nielicznych piłkarzy którymi może pochwalić sie nasz Klub. Jest tu wiele lat zawsze walczył, zawsze sie starał ... Życzę mu jak najlepiej jak najlepszej formy jak największego kontraktu I JAK NAJDŁUŻSZEJ GRY na swoim poziomie, wysokim poziomie ! Gdyby miał nawet grzać ławkę to ja nadal pragnę go w Klubie bo jest jego duszą i sercem ! Forza Inter!!! Forza J.Zanetti !!!

Danek

Danek 12 czerwca 2013 | 16:03   

zgadzam sie z przedmowca.

Rizzo

Rizzo 12 czerwca 2013 | 16:57   

Ja mam marzenie, aby przyszłe derby Mediolanu odbyły się na tyle późno, że zarówno Zanetti jak i Milito zdążą się na nie wyleczyć. Wtedy wygramy ten mecz, a ta dwójka będzie mogła pokazać kibicom Milanu jak się skacze. Myśle, że każdy wie do czego się teraz odnoszę :) Wśród Nerazzurrich wciąż będzie piłkarz, który drybluje jak Pele, forza Pupi!

Kawiedes

Kawiedes 12 czerwca 2013 | 17:17   

Świetna wiadomość.

maix97

maix97 12 czerwca 2013 | 17:52   

a wczesniej mowil ze to jego ostatni kontrakt :D ale i tak sie ciesze ze go odnowil

Darkos

Darkos 12 czerwca 2013 | 18:03   

Jakie by pieniądze nie były Javier to legenda i symbol Interu i dopóki chce grać to należy mu to umożliwić. Trochę szacunku do legend!

Sergio16

Sergio16 12 czerwca 2013 | 18:19   

moze grac do 50-tki bo jego wytrzymalosc nie zna granic ;)

Morfo

Morfo 12 czerwca 2013 | 22:55   

Dla mnie bomba

Drakon