Primavera: Inter 3-0 Cittadella (video)

1 września 2013 | 09:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Akademia2 min. czytania

Drużyna Primavery Interu, bez większych problemów pokonała wczoraj w Mediolanie zespół Cittadelli wynikiem 3-0. 65 minut dla drużyny Cerrone rozegrał Diego Milito.

Argentyńczyk kolejny raz był wielką atrakcją dla zgromadzonych na stadionie w Centro Sportivo Giacinto Facchettiego kibiców. Do przerwy utrzymywał się wynik 1-0 po bramce Miry, którego pamiętamy ze sparingów w Pinzolo pod okiem Waltera Mazzarriego. Pod koniec drugiej połowy karnego wykorzystał Alessandro Capello, a wynik meczu w 85 minucie ustalił na 3-0 Knudsen, który był wyróżniającym się piłkarzem w tym meczu.

W kolejnym meczu Primavera Interu zmierzy się z Pescarą za dwa tygodnie.

Inter 3-0 Cittadella (HT: 1-0)
strzelcy: Mira 31, Capello 79 (pen), Knudsen 85.

Inter: Maniero; Paramatti, Donkor, Yao Guy; Camara, Knudsen, Mira (Tassi 46), Acampora (Nchama 73), Eguelfi (c); Capello, Milito (Puscas 65).

Pozostali na ławce: Ivusic, Pinton, Crosato, Dalla Riva, Longo, Steffe, Colombi, Macario.
Trener: Salvatore Cerrone.

Cittadella: Fasolo; Cecconello, Colombana, Rizzon, Amato; Rossignoli, Furlan, Santin (c), Zaniolo (Frimpong 57); Bizzotto (Bortoluz 65); Lucon.

Pozostali na ławce: Maggiotto, Zanata, Prai, Macolino, Xamin, Eulogi, Ziviani.
Trener: Luigi Capuzzo.